
У Києві розслідують дивне отруєння мешканців будинку по вулиці Максима Берлінського в Шевченківському районі міста. Як повідомляє Київ Оперативний, бригада «швидкої» отримала виклик про те, що в одній з квартир у дитини почалися судоми. До моменту прибуття швидкої такі ж симптоми проявилися і у батьків потерпілого, а потім судоми почалися у лікарів, які надавали першу допомогу, зазначають Патріоти України.
Дитина залишається у важкому стані і поміщена в профільне відділення лікарні «ОХМАТДИТ». Двоє батьків і троє працівників медбригади відправлені до Лікарні швидкої допомоги.
Що послужило причиною отруєння, належить з'ясувати працівникам Держслужби з надзвичайних ситуацій. Необхідно перевірити версії про наявність токсичних випарів в квартирі, про несправність внутрішньобудинкових комунікацій, про витік газу. Будинки по вулиці Максима Берлінського досить старі — район забудовувався в 40−50-х роках.

Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...