Хіти тижня. У мережу злили нове фото онкохворої Заворотнюк: Фани не вірять, що актриса зараз так виглядає

49-річна артистка зображена без макіяжу, з повсякденною зачіскою і обличчям, яке трохи округлилося.

У мережі показали новий знімок російської актриси Анастасії Заворотнюк, яка вже більше року бореться з онкологічним захворюванням – саркомою. Раніше це фото не з'являлося в мережі, зазначають Патріоти України.

На знімку, який опублікували на одній з фансторінок Заворотнюк в Instagram, 49-річна артистка зображена без макіяжу, з повсякденною зачіскою і обличчям, яке трохи округлилося.

Фанати Заворотнюк бурхливо відреагували на кадр з актрисою, адже після появи інформації про її хворобу у вересні 2019 року його так жодного разу і не з'явилася на публіці.

Багато хто з прихильників почав бажати їй здоров'я і якнайшвидшого одужання. Інші ж уточнили в коментарях, що фото було зроблене після того, як Анастасія пройшла кілька курсів хіміотерапії.

Знайшлися й ті, хто не повірив, що фотографія була зроблена нещодавно, на їхню думку, Заворотнюк фотографувалася ще до того, як стало відомо про її боротьбу з раком.

Востаннє бачилися два тижні тому: У родині Ольги Харлан сталося горе

четвер, 2 лютий 2023, 20:00

У родині фехтувальниці Ольги Харлан 1 лютого сталося горе, повідомляють Патріоти України. Як розповіла спортсменка у своєму Instagram, померла близька для неї людина. Пішла з життя її бабуся. Ольга пригадала, що востаннє бачила рідну людину два тижні ...

Боїться повертатися у "високодуховну" РФ: Росіянка Ліннікова ховається в США після "Міс Всесвіту"

четвер, 2 лютий 2023, 19:42

Представниця РФ на "Міс Всесвіту" Анна Ліннікова відмовилася повертатися додому після конкурсу. Росіянка ховається в США і боїться погроз, які їй надсилають, інформують Патріоти України. Ліннікова, яка намагалася подружитися з представницею України Вік...