Хіти тижня. У Москві коронавірусні медсестри обікрали знамениту актрису

Васильєва отримала позитивний тест, який показав, що у неї коронавірус. Але, пробувши в лікарні всього ніч, вона втекла звідти додому.

Російська актриса театру і кіно Тетяна Васильєва позбулася смартфона у власній квартирі. Вона помітила пропажу після уходу медсестер, які приїхали додому до актриси провести третій тест на коронавірус, передають Патріоти України з посиланням на інстаграм-аккаунт невістки артистки.

За словами невістки артистки Марії Болонкіної, медпрацівниці спочатку вели себе дивно. Дівчата зайшли в квартиру в уже одягнутих бахилах. Мазок з гортані на наявність коронавірусної інфекції брали невміло.

Коли Васильєва на хвилину відійшла в іншу кімнату, медсестри швидко зібралися і пішли, а незабаром актриса помітила, що пропав її мобільний телефон.

Тетяна Васильєва буде писати заяву в правоохоронні органи, а також зараз вона намагається з'ясувати, чи дійсно дані медсестри - співробітниці лікарні або аферистки, які дізналися що вона чекала перевірку на коронавірус.

Хіти тижня. Дана команда "обілетити" чи вбити бізнес? "Нову пошту" оштрафують на 326 млн гривень через дрібні скарги від двох клієнтів

неділя, 25 липень 2021, 3:00

Причиною перевірок стали скарги від двох клієнтів на те, що на пошті пошкодили посилку вартістю 500 гривень, а також на те, що клієнта обрахували на відділенні, інформують Патріоти України. "За Порушення законодавства України головного управлінням Госп...

Хіти тижня. Особливо обурили банани: Луганчани образилися на російські супермаркети (фото)

неділя, 25 липень 2021, 2:00

Жителі непідконтрольної Україні території Луганської області скаржаться на велику різницю в цінах на продукти між магазинами в ОРЛО і в Ростовській області. Про це вони пишуть у соціальних мережах, передають Патріоти України. «У нас некоторые продукты ...