Хіти тижня. У Москві прогримів потужний вибух, проводиться екстрена евакуація (відео)

Епіцентром нещастя стала газова АЗС

Пожар в Москве

У п'ятницю, 5 липня, у столиці Росії стався вибух на газовій автомобільній заправці. Вибухнув пропан. Після цього загорілася сама АЗС і два бензовози. Полум'я швидко перекинулося на службові приміщення, зазначають Патріоти України.
Надзвичайна подія сталася в так званій Новій Москві поряд з торговим центром «Новомосковський». Там проводиться екстрена евакуація людей. За даними російських ЗМІ постраждала одна людина.

Хіти тижня. Випадок у маршрутці Бердичів-Київ

неділя, 18 серпень 2019, 2:00

Скандали з неадекватними, жадібними маршрутниками виникають в Україні ледь не щодня. Проте, є і інші приклади... Відповідну історію розповіли в спільноті Патріоти України - єднаймося в соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.

Хіти тижня. Мережа повідомляє про чотирьох загиблих бійців ЗСУ, штаб ООС - лише про одного. ЗМІ розбирались, що відбувається

неділя, 18 серпень 2019, 1:00

За останні два дні загинуло четверо бійців ЗСУ, в той час як Штаб ООС повідомив лише про одну смерть. У соціальних мережах українці дивуються і обурюються такою різницею в даних. У штабі ООС в коментарі пояснили, чому повідомили лише про смерть одного ...