Хіти тижня. У Москві спалили могилу культового співака 1990-х (фото, відео)

Підозрюють, що до інциденту можуть бути причетні фанатки померлого артиста.

У Москві невідомі осквернили могилу відомого співака і музиканта Євгенія Осіна на Троєкуровському кладовищі, який помер 17 листопада 2018 року, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

У мережі з'явилися фото і відео зруйнованого поховання. Видно, що постраждав хрест на могилі, також була розбита табличка і зламана огорожа.

За свідченням музичного продюсера Андрія Разіна, до інциденту можуть бути причетні фанатки померлого артиста, незадоволені вступом у спадок його дочки Агнії, яка народилася в шлюбі співака з Наталією Черемісіною.

Відзначається, що вандали діяли днем, і це викликало ще більше запитань. На місці інциденту працюють дізнавачі.

Хіти тижня. Катастрофа близько, жителі готові до бунту: Макіївка здригається через таємничі землетруси

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 9:00

Місцевим пропагандистам окупанти категорично заборонили розповідати про те, що сталося. Їм погрожують звільненням і навіть кримінальними справами.​. Про серйозні землетруси в окупованій Макіївці одним з перших повідомив сепаратистської Telegram-канал "...

Буде удар? "Платіжки скоро нагадають про обіцянки "кінця епохи бідності", - Волошина

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 8:56

"До протестів проти капітуляції долучається все більше людей. Останні заяви влади змусили багатьох усвідомити: розмови про залишені бойові позиції сьогодні - це більш вагомий аргумент, ніж абстрактна "торгівля на крові", про яку розповідали вчора", - п...