Хіти тижня. У Москві терміново госпіталізували зірку радянського кіно: Що відомо

На Тализіну чекає реабілітація та відновлення.

Зірка культового радянського фільму "Іронія долі, або З легким паром", Валентина Тализіна, терміново госпіталізована в клініку Москви, про це повідомляють російські ЗМІ, передають Патріоти України.

84-річна народна артистка потрапила в лікарню по "швидкій" з гострим нападом. У лікарні Тализіній діагностували мікроінсульт. Лікарі говорять, що на даний момент життю актриси нічого не загрожує. Але їй належить відновлення в реабілітаційному центрі.

Стан актриси медики оцінюють, як "стан середньої тяжкості".

В даний час життю актриси нічого не загрожує, небезпека минула. Однак медики заявили, що їй необхідне повноцінне відновлення в реабілітаційному центрі. Лікарі оцінюють її стан як середньої тяжкості.

Актриса театру і кіно, Валентина Іларіонівна Тализіна, отримала славу як майстер епізодичних ролей. У свій час вона блищала у відомих фільмах: "Велика перерва", "Дульсінея Тобоська", "Про бідного гусара замовте слово", "Афоня", "Пригоди італійців у Росії". Але більшу частину свого творчого життя актриса все ж віддала театру.

Найвідомішою кінороллю Тализіної все ж є характерний персонаж подруги Наді з "Іронії долі". Тализіна разом з Лією Ахеджаковою створили неймовірно смішний дует двох абсолютно протилежних подруг.

Крім того, Тализіна подарувала голос персонажу Барбари Брильської, яка говорила з сильним польським акцентом.

Хіти тижня. У мережі показали "делікатеси", якими годують у Нових Санжарах евакуйованих українців (відео)

п’ятниця, 28 лютий 2020, 19:30

На сніданок людям принесли їжу, яку часто пропонують в громадських їдальнях. Евакуйовані з Китаю українці показали, чим їх годують в медцентрі в Нових Санжарах в Полтавській області, передають Патріоти України. Сніданок складався з бурякового салату, г...

​Амман московським сподіванням - Ростислав Павленко

п’ятниця, 28 лютий 2020, 19:05

"Всеправославний саміт предстоятелів" замислювався для підриву статусу Вселенського патріарха, якому належить виключне право скликати Вселенські собори помісних Церков. І все це заради знищення ПЦУ, котра розглядається РФ як перепона підкорення України