Інцидент стався в селі Воскресенка, про нього розповіла сама постраждала в соціальній мережі, передають Патріоти України.
Так, мешканка села привела свою маму на прийом в сільську поліклініку. Справа в тому, що жінці стало погано - виникла підозра на різке підвищення рівня цукру в її крові. В цей час медики якраз обідали, через що вийшли до відвідувачів тільки через десять хвилин після їх приходу. Тим часом стан жінки погіршувався.
Проте, першу медичну допомогу їй так і не надали. Медсестра повідомила, що перевірила документи і не знайшла в них декларації з їх лікарем. І через те, що договір укладений не з їх лікарнею, пацієнтці в медобслуговуванні відмовили.
Жінки обурилися, адже щоб отримати термінову і невідкладну допомогу ніякі папери не потрібні. Цю інформацію також підтвердили і в Воскресенському центрі первинної медичної допомоги.
На свій захист медики кажуть, що жінка не непритомніла, прямо стояла і особливо не скаржилася. Тому вони не вважали за необхідне прийняти будь-які заходи. Після бесіди жінка пішла з лікарні на своїх ногах.
Ситуація викликала обурення у жителів Воскресенки: а якби трапилося непоправне?
Очікується, що до 2100 року рівень світового океану підніметься в середньому на 0,5–1,9 метра порівняно з 2000 роком. Підвищення рівня Світового океану до кінця століття може стерти з карти цілі острівні держави та затопити мільйонні мегаполіси, переда...
Під час розкопок біля Благовіщенської церкви у селі Крилос Галицької громади на глибині біля 60 сантиметрів знайшли гральну фішку, схожу на зразки з британського Вінчестера. Розкопки, які почалися 25 червня, проводять фахівці Центру медієвістичних студ...