Хіти тижня. “У нас обід, і взагалі ви не наші”: На Запоріжчині хворій відмовили в медичній допомозі

На своє виправдання лікарі зазначили, що "жінка пішла з лікарні на своїх ногах"...

Інцидент стався в селі Воскресенка, про нього розповіла сама постраждала в соціальній мережі, передають Патріоти України.

Так, мешканка села привела свою маму на прийом в сільську поліклініку. Справа в тому, що жінці стало погано - виникла підозра на різке підвищення рівня цукру в її крові. В цей час медики якраз обідали, через що вийшли до відвідувачів тільки через десять хвилин після їх приходу. Тим часом стан жінки погіршувався.

Проте, першу медичну допомогу їй так і не надали. Медсестра повідомила, що перевірила документи і не знайшла в них декларації з їх лікарем. І через те, що договір укладений не з їх лікарнею, пацієнтці в медобслуговуванні відмовили.

Жінки обурилися, адже щоб отримати термінову і невідкладну допомогу ніякі папери не потрібні. Цю інформацію також підтвердили і в Воскресенському центрі первинної медичної допомоги.

На свій захист медики кажуть, що жінка не непритомніла, прямо стояла і особливо не скаржилася. Тому вони не вважали за необхідне прийняти будь-які заходи. Після бесіди жінка пішла з лікарні на своїх ногах.

Ситуація викликала обурення у жителів Воскресенки: а якби трапилося непоправне?

Хіти тижня. Попадається не вперше: У Дніпрі до стовпа прив’язали збоченця, який мастурбував при дітях (фото)

вівторок, 4 серпень 2020, 20:00

29-річного чоловіка доставили до райвідділу поліції. 27 липня у Дніпрі чоловіка, який мастурбував при дітях, перехожі примотали скотчем до стовпа, повідомляють Патріоти України. У понеділок на вулиці Великій Дієвській перехожий помітив двох сильно пере...

Ситуація вкрай тривожна: У реанімаціях Івано-Франківська не залишилося місць для нових хворих з коронавірусом

вівторок, 4 серпень 2020, 18:58

У реанімаційних відділеннях двох опорних лікарень Івано-Франківська не залишилося місць для нових хворих з коронавірусом (COVID-19), передають Патріоти України. Як повідомила глава управління охорони здоров'я Марія Бойко на нараді в міськраді, яка тра...