Хіти тижня. “У нас обід, і взагалі ви не наші”: На Запоріжчині хворій відмовили в медичній допомозі

На своє виправдання лікарі зазначили, що "жінка пішла з лікарні на своїх ногах"...

Інцидент стався в селі Воскресенка, про нього розповіла сама постраждала в соціальній мережі, передають Патріоти України.

Так, мешканка села привела свою маму на прийом в сільську поліклініку. Справа в тому, що жінці стало погано - виникла підозра на різке підвищення рівня цукру в її крові. В цей час медики якраз обідали, через що вийшли до відвідувачів тільки через десять хвилин після їх приходу. Тим часом стан жінки погіршувався.

Проте, першу медичну допомогу їй так і не надали. Медсестра повідомила, що перевірила документи і не знайшла в них декларації з їх лікарем. І через те, що договір укладений не з їх лікарнею, пацієнтці в медобслуговуванні відмовили.

Жінки обурилися, адже щоб отримати термінову і невідкладну допомогу ніякі папери не потрібні. Цю інформацію також підтвердили і в Воскресенському центрі первинної медичної допомоги.

На свій захист медики кажуть, що жінка не непритомніла, прямо стояла і особливо не скаржилася. Тому вони не вважали за необхідне прийняти будь-які заходи. Після бесіди жінка пішла з лікарні на своїх ногах.

Ситуація викликала обурення у жителів Воскресенки: а якби трапилося непоправне?

Впізнали родичі: Стало відомо ім'я ще однієї жертви смертельної пожежі в Одесі

середа, 11 грудень 2019, 13:15

Наталія Третьякова обіймала посаду завідуючої відділенням правового напрямку коледжу. В Одесі впізнали ще одну жертву пожежі в будинку Асвадурова в коледжі на Троїцькій, 25, нею виявилася викладачка Наталія Третьякова. Про це повідомила на сесії міськр...

Хіти тижня. Відомий український співак розгнівав мережу своїми "перлами" про Росію, війну і мову (відео)

середа, 11 грудень 2019, 13:00

Ними він поділився в інтерв'ю російському журналісту Юрію Дудю. Український продюсер, екс-учасник групи "Гриби" Юрій Бардаш розгнівав мережі своїми висловлюваннями про війну на Донбасі і російську мову. Відео опубліковано на YouTube, передають Патріоти...