Хіти тижня. “У нас обід, і взагалі ви не наші”: На Запоріжчині хворій відмовили в медичній допомозі

На своє виправдання лікарі зазначили, що "жінка пішла з лікарні на своїх ногах"...

Інцидент стався в селі Воскресенка, про нього розповіла сама постраждала в соціальній мережі, передають Патріоти України.

Так, мешканка села привела свою маму на прийом в сільську поліклініку. Справа в тому, що жінці стало погано - виникла підозра на різке підвищення рівня цукру в її крові. В цей час медики якраз обідали, через що вийшли до відвідувачів тільки через десять хвилин після їх приходу. Тим часом стан жінки погіршувався.

Проте, першу медичну допомогу їй так і не надали. Медсестра повідомила, що перевірила документи і не знайшла в них декларації з їх лікарем. І через те, що договір укладений не з їх лікарнею, пацієнтці в медобслуговуванні відмовили.

Жінки обурилися, адже щоб отримати термінову і невідкладну допомогу ніякі папери не потрібні. Цю інформацію також підтвердили і в Воскресенському центрі первинної медичної допомоги.

На свій захист медики кажуть, що жінка не непритомніла, прямо стояла і особливо не скаржилася. Тому вони не вважали за необхідне прийняти будь-які заходи. Після бесіди жінка пішла з лікарні на своїх ногах.

Ситуація викликала обурення у жителів Воскресенки: а якби трапилося непоправне?

Дов Сілвер не розгубився: З'явилося відео втечі "наркокороля" від СБУ

неділя, 18 серпень 2019, 18:55

Схоже, що причиною став прикордонник (або працівник аеропорту), який не хотів пускати співробітника СБУ до терміналу. Камери спостереження в аеропорту "Бориспіль" зафіксували момент втечі громадянина Ізраїлю, Амоса Дов Сілвера, засновника мережі пошире...

Хіти тижня. "Супер Тукано", или Поможет ли на Донбассе антипартизанский американский штурмовик", - Жирохов

неділя, 18 серпень 2019, 18:00

"После прихода новой команды во власть вполне очевидно, что происходит некоторая заморозка реформ практически во всех сферах", - пише у своєму блозі Михайло Жирохов, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Однако для воюющей страны достаточно кр...