Хіти тижня. У окупантів горе: На Донбасі при загадкових обставинах помер командир розвідки спецназу "ДНР" на прізвисько "Хасан"

В рядах російських найманців на одного "гібрида" стало менше. 5 жовтня припинив свій кривавий земний шлях Андрій Каел на прізвисько "Хасан". Як пише в Twitter користувач Necro Mancer, обставини смерті бойовика вимагають уточнення, зазначають Патріоти України.

За даними бази сайту "Миротворець", покійний зрадник народився в 1972 році. Місцем проживання "Хасана" вказано Краматорськ Донецької області.

"Командир групи 2-го загону спецназу розвідуправління Республіканської Гвардії ДНР, лейтенант", - йдеться на сайті.

Відзначається, що загиблий бойовик був громадянином України. У соціальних мережах сепаратисти пишуть, що "Хасан" вступив в ряди війська "молодої республіки" з самого початку збройного конфлікту на Донбасі.

Хіти тижня. Можна і в Москву: Стало відомо, скільки коштує замовити на Новий рік "95 квартал"

вівторок, 10 грудень 2019, 3:00

Президент Володимир Зеленський виступати не буде за жодних умов. Спливли розцінки новорічного виступу студії "Квартал 95", а також стало відомо, чи братиме участь президент України Володимир Зеленський. Як виявилося, ціна залежить від складу артистів, ...

Хіти тижня. "Вода с кровью убитых стекала в ялтинский водопровод", - блогер про страшні звірства "совка" в Криму

вівторок, 10 грудень 2019, 2:00

"Оккупанты начали процесс возвращения захваченных украинских кораблей, который должен завершиться сегодня ночью", - пише у своєму блозі Кримський бандерівець, передають Патріоти України, і продовжує:. "2. В Крыму сегодня простились с убитой своим отчи...