
Збройні сили України отримали нову реактивну систему залпового вогню "Верба" українського виробництва. Про це повідомляє інформагенція Міністерства оборони України "АрміяInform", передають Патріоти України.

Нова українська РСЗВ "Верба" є модернізованою версією радянської 122-мм РСЗВ 9К51 "Град". Модернізація розроблена Харківським конструкторським бюро ім. А. Морозова.
За словами розробників, РСЗВ обладнана цифровими системами, що дозволяють керувати вогнем, вести прицілювання і управляти процесом перезарядки в автоматичному режимі, не виходячи з кабіни. Боєкомплект складається з 40 реактивних снарядів калібру 122 мм із дальністю ураження цілей до 40 км. Перезарядка повного пакета займає до 10 хвилин.
Згідно із заявою українського військового відомства, машини РСЗВ обладнуються сучасними системами цифрового зв'язку для захищеної передачі інформації.
Всього на озброєння прийняті 33 одиниці бойової техніки, крім "Верби". Це, зокрема, станція контрбатарейної боротьби "Зоопарк-3", комплекс автоматизованого управління вогнем артилерії "Оболонь-А", бойова машина "Оса-АКМ", бронеавтомобіль "БАРС-8".
В Україні триває мобілізація, і одним із найближчих нововведень може стати зменшення кількості тих чоловіків, які перебувають у розшуку ТЦК — про це у коментарі для ТСН.ua повідомили одразу низка народних депутатів, обізнаних про наміри посадовців Міні...
Жінка з Костянтинівки понад 18 років ховала у квартирі муміфіковане тіло старшої доньки, передають Патріоти України. Майже рік ще одна донька писала заяви до поліції та соціальних служб, поки ті нарешті вилучили тіло померлої, а саму мати госпіталізува...