
У лікарні Рівного 12-річна дівчинка, яку медики забрали зі сміттєзвалища, народила дитину, передають Патріоти України з посиланням на ЧаРівне.
Пацієнтку ромської національності забрали вночі лікарі швидкої медичної допомоги зі звалища. Пологи у неї приймали медики Рівненського обласного перинатального центру. Як розповідає головний лікар медзакладу Вікторія Єнікеєва, за час роботи центра це перший такий випадок.
"Пацієнтка була доставлена каретою швидкої допомоги зі звалища о 02:10 ночі, а о 07:10 вона вже народила. Пологи пройшли природним шляхом. Наші лікарі в цій ситуації зробили все краще, щоб і малолітня мама і дитина почували себе добре. Вагітна не стояла на обліку, поки у дитини є вада", - зазначила Єнікеєва.
Вага новонародженого хлопчика склала 3160 грам, а його зріст - 47 сантиметрів.
Зазначають, що сама мама немовляти родом із Закарпатської області.
Поліція Харківщини викрила осіб, причетних до викрадення майже двох мільйонів гривень з рахунку вдови загиблого військовослужбовця. Про це повідомила 24 червня Нацполіція, передають Патріоти України. У січні 2025 року зловмисники отримали несанкціонова...
У СРСР мода була не просто питанням стилю, а частиною ідеологічного контролю. Одяг мав демонструвати скромність, стриманість і відповідність колективним нормам, тому будь-які прояви індивідуальності часто сприймалися як небажані або навіть «неправильні...