
У лікарні Рівного 12-річна дівчинка, яку медики забрали зі сміттєзвалища, народила дитину, передають Патріоти України з посиланням на ЧаРівне.
Пацієнтку ромської національності забрали вночі лікарі швидкої медичної допомоги зі звалища. Пологи у неї приймали медики Рівненського обласного перинатального центру. Як розповідає головний лікар медзакладу Вікторія Єнікеєва, за час роботи центра це перший такий випадок.
"Пацієнтка була доставлена каретою швидкої допомоги зі звалища о 02:10 ночі, а о 07:10 вона вже народила. Пологи пройшли природним шляхом. Наші лікарі в цій ситуації зробили все краще, щоб і малолітня мама і дитина почували себе добре. Вагітна не стояла на обліку, поки у дитини є вада", - зазначила Єнікеєва.
Вага новонародженого хлопчика склала 3160 грам, а його зріст - 47 сантиметрів.
Зазначають, що сама мама немовляти родом із Закарпатської області.
Посилення правил фінансового моніторингу, що відбулося в лютому, призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. При цьому з 26 червня 2026 року в Україні набудуть чинності нові правила користування платіжними т...
В Україні триває мобілізаційна кампанія, і в межах можливих змін розглядається ідея скорочення кількості чоловіків, які перебувають у розшуку територіальних центрів комплектування (ТЦК). Про це ТСН.ua повідомили кілька народних депутатів, знайомих із о...