Хіти тижня. У Росії з неба "звалився" загадковий об'єкт: Момент потрапив на відео

У ніч на вівторок, 19 травня, в небі над Сибіром жителі різних районів Красноярського краю, а також Хакасії і Туви (Російська Федерація) спостерігали яскравий об'єкт, який наближався до землі і світився зеленим кольором, передають Патріоти України,

Загадкове небесне тіло потрапило в об'єктив вуличних камер спостереження і відеореєстраторів автомобілів.

На опублікованих в мережі кадрах видно, що летить яскрава куля на великій швидкості перетинає нічне небо, наближаючись до землі, а потім згасає. При цьому небесне тіло світиться яскравим зеленим кольором.

У коментарях інформаційним агентствам російські астрономи стверджують, що швидше за все спостерігалося падіння боліда, який поступово згорав в шарах атмосфери.

Передбачається, що він повністю згорів. У разі якщо метеорит долетів до поверхні, місце його падіння можна визначити за допомогою фіксації сейсмоподій - в такому випадку буде зафіксовано невеликий землетрус.

Хіти тижня. Пройти непрохідні болота: Український всюдихід Sherp під час спеціалізованих змагань вразив американців своїми можливостями (відео)

четвер, 16 липень 2020, 0:35

Змагання полягає в тому, щоб подолати ділянку болота. Багатьом потужним всюдиходам це було не по силахі їх довелося витягувати з бруду. І тут за справу взявся Шерп. Він оснащений скромним 1,5-літровим дизелем на 44 «конячки», але це не завадило йому по...