
Популярний артист шоу-бізнесу DZIDZIO підготував для шанувальників особливий подарунок. Перед світлим святом Пасхи Михайло Хома випустив свою версію «Молитви за Україну», записану з симфонічним оркестром, і вражаючим відео, знятим в найдавнішому збереженому храмі України - Святій Софії Київській, зазначають
Патріоти України.
Пісню записували в київському Будинку звукозапису з більше ніж 100 музикантами і хористами. Диригувала Оксана Линів, яка є головним диригентом Оперного театру Граца (Австрія) .DZIDZIO каже, що завершив роботу на Благовіщення, 7 квітня 2020 року.
«Молитва за Україну» - це неземна надпотужна сила, яка допоможе всім українцям пройти ці непрості часи, що зараз випали на долю України і всього світу ", - вважає Михайло Хома.
Відео вразило шанувальників DZIDZIO, вони відзначають гарний і сильний голос і чуттєве виконання.
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати.
. Про це повідомили в грома...
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...