
Популярний артист шоу-бізнесу DZIDZIO підготував для шанувальників особливий подарунок. Перед світлим святом Пасхи Михайло Хома випустив свою версію «Молитви за Україну», записану з симфонічним оркестром, і вражаючим відео, знятим в найдавнішому збереженому храмі України - Святій Софії Київській, зазначають
Патріоти України.
Пісню записували в київському Будинку звукозапису з більше ніж 100 музикантами і хористами. Диригувала Оксана Линів, яка є головним диригентом Оперного театру Граца (Австрія) .DZIDZIO каже, що завершив роботу на Благовіщення, 7 квітня 2020 року.
«Молитва за Україну» - це неземна надпотужна сила, яка допоможе всім українцям пройти ці непрості часи, що зараз випали на долю України і всього світу ", - вважає Михайло Хома.
Відео вразило шанувальників DZIDZIO, вони відзначають гарний і сильний голос і чуттєве виконання.
Проблеми з паливом у РФ набирають обертів. Омська, Саратовська, Іркутська та Новосибірська області оголосили про ліміти на відпуск бензину й дизеля, пояснюючи це зростанням попиту та необхідністю контролювати ситуацію на ринку, передають Патріоти Украї...
Вдень 23 червня Одеса зазнала атаки безпілотників, і жертвою нальоту стала мешканка міста, яка просто прийшла відпочити на пляж. Трагічні наслідки підтвердив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер. За його словами, 26-річна жінка ...