Хіти тижня. Убивство подруг у Києві на Новий рік: У поліції розкрили нові дані про підозрюваного

Підозрюваний у вбивстві двох дівчат у Києві Сергій Ксьондзик раніше відбував покарання за зґвалтування неповнолітньої. У 2008 році він, погрожуючи вбивством дівчині, згвалтував її, за що отримав 11 років в'язниці, передають Патріоти України.

Вирок був винесений, коли Ксьондзик вже відбував покарання за опір співробітникам міліції. Раніше чоловік вже притягувався двічі до відповідальності: у 2002 році за розкрадання металу він був засуджений до 100 годин громадських робіт; в 2006-му - за крадіжку з проникненням в житло до 3,5 років позбавлення волі з випробувальним терміном.

Також відомо, що в травні 2018 року Ксьондзик судився з зі своєю дружиною з приводу розлучення. Чоловік не хотів розлучатися, і його дружині довелося домагатися розірвання шлюбу через суд. Її позов задовольнили.

На 6 лютого 2020 року біля Ксьондзику призначено засідання в Шевченківському районному суді Львова в справі номер 466/159/19 (щодо позбавлення його батьківських прав). У 2018 році Ксьондзик притягувався до відповідальності за водіння в нетверезому стані.

Що буде, коли штучний інтелект досягне сингулярності та чи буде він здатен убити людей: Вчені дали прогноз

вівторок, 30 травень 2023, 0:28

Різноманітні штучні інтелекти (від чат-ботів до нейромереж і автопілотів у авто), які стрімко захоплюють світ, здаються для людства розвагою та чимось, що покращить наше життя у вже недалекому майбутньому. Але, ймовірно, коли ШІ досягне сингулярності, ...

Оце так! На руїнах стародавньої пекарні знайшли кілька мішків борошна - йому 3 000 років

вівторок, 30 травень 2023, 0:22

Археологи у Вірменії розкопали залишки 3000-річної пекарні. Спочатку вони думали, що білий порошок, розкиданий по всіх руїнах, є попелом, але подальший аналіз відкрив зовсім іншу картину, передають Патріоти України. Польсько-вірменська команда археолог...