Хіти тижня. Україна - не Італія: Комаровський пояснив, чому в Україні коронавірус не набуде таких жахливих масштабів, як у набагато заможніших країнах ЄС

В Україні від коронавірусу COVID-19 не помре така ж велика кількість людей, як в Італії. Про це в інтерв'ю Аллі Клименко розповів відомий український лікар Євген Комаровський, зазначають Патріоти України. Фахівець пояснив, що від хвороби помирають в основному люди похилого віку, яких дуже мало в нашій країні.

Найбільш тяжко хворіють люди 70 років. У нас таких людей мало. У нас середня тривалість життя не така як в Італії. У нас кількість людей похилого віку набагато менше, ніж в Італії. У нас немає такої кількості 80-річних бабусь, щоб забити ними все стаціонари. І це навіть не проблема, а просто констатація факту. Тому не треба так волати, у нас не може бути італійського сценарію, тому що у нас немає стільки кандидатів на апаратів ШВЛ, - підкреслив Комаровський.

При цьому одиничні випадки зараження і смерті молодих людей ні про що не говорить.

Нагадаємо, що з початку епідемії коронавируса в Італії загинули більше 10 тисяч чоловік.

"Где пропадала, буланка?": Українці потроллили Мендель в гламурній піжамі "кольору конячки"

субота, 23 січень 2021, 13:15

«Казка» прес-секретаря Зеленського була зруйнована... У той же час інші користувачі не оцінили модного кольору піжами, назвавши Юлю «буланкой» (конячкою в «яблуках»).

Хіти тижня. Ніхто не прийшов на допомогу: На Росії дивна смерть наздогнала відомого антимайданівця і терориста "ДНР"

субота, 23 січень 2021, 13:00

За попередніми даними, 26-річного колаборанта вбив коронавірус. За його даними, Тор почав свою антиукраїнську діяльність в віці 20 років. Він був активним учасником "Антимайдану", неодноразово брав участь у сутичках з протестувальниками. Відомо, що мол...