Хіти тижня. Україна втратила два місяці: У Китаї назвали головну помилку в боротьбі з коронавірусом

Україні потрібно було закритися на карантин через коронавіруса COVID-19 ще два місяці тому, і тоді б вдалося уникнути такого поширення хвороби.

Таку думку висловила Чженьхуа Фан, яка живе приблизно в тисячі кілометрів від Ухань, поруч з Гонконгом, передають Патріоти України з посиланням на КП в Україні.

Прямо скажу. Ви втратили два місяці часу. Якби ви раніше, разом з нами, закрилися хоча б на два тижні на карантин, зараз би не було такої ситуації, - повідомила вона.

Китаянка розповіла, що в Китаї до 3 лютого не було таких страшних цифр статистики хворих, адже не було ще тестерів на вірус. Але потім кількість заражених різко зросла.

Пам'ятаю, в один день захворіло 15 тисяч, на наступний - вже 30 тисяч. Дуже швидко пішло вгору. До цього просто не могли уточнити, чим люди хворіють. Так само, як в Італії і США, - начебто спочатку було небагато, а за день цифри поповзли вгору, тому що почали тестувати. У вас поки мало хворих - або дійсно мало, або ви поки їх не знайшли, - поділилася Фан.

З архіву ПУ. Ось це була зима! - Опубліковано вражаюче архівне фото

субота, 16 січень 2021, 1:00

В мережі​​ показали архівне зимове фото з Тернопільщини. Відповідне фото депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич показав у Facebook, передають Патріоти України. "Ось це коли був сніг ... Поїзд Тернопіль-Ланівці відкопують з-під снігу 1929 рік", -...

"Учень молодшої школи приніс в клас марихуану": Українська вчителька відверто розповіла про досвід роботи в США

субота, 16 січень 2021, 0:32

Зарплата вчителя в Америці непогана, але знайти роботу в хорошій школі з дітьми із більш-менш благополучних родин - важко. Українка Ірина підтвердила свій український диплом у США і за пів року навчання стала вчителькою. Мала право викладати від молодш...