Хіти тижня. Українська поп-діва прилетіла в Дубаї заспівати з Кіркоровим на "день єдності" (фото)

Щорічно, з грудня 2004 року, в Росії 4 листопада відзначають День народної єдності, цей день вважається національним вихідним.

Відома українська співачка Оля Полякова прилетіла в Дубаї, щоб заспівати в спільному концерті з російським співаком Філіпом Кіркоровим, в день національного російського свята - Дня народної єдності. Кадри їх зустрічі з'явилися в Instagram stories Кіркорова, повідомляють Патріоти України.

"Яка символічна зустріч в Дубаї в День Народної єдності", - написав він, мабуть натякаючи на відносини України і Росії.

Зазначимо, що Кіркоров внесений в базу сайту "Миротворець" як людина, яка "свідомо порушила державний кордон України", а саме - відвідав окупований Крим в 2015 році.

Щорічно, з грудня 2004 року, в Росії 4 листопада відзначають День народної єдності, цей день вважається національним вихідним. Він був заснований в пам'ять про події 1612 року, коли народне ополчення під проводом Кузьми Мініна і Дмитра Пожарського звільнило Москву від польських інтервентів. Історично це свято пов'язане із закінченням Смутного часу в Росії в XVII столітті. Смутні часи - період з дня смерті в 1584 році царя Івана Грозного і до 1613 року, коли почав правити перший з династії Романових.

Поліція їздила на "терміновий виклик": У лікарні російська пенсіонерка... "ображала" Путіна

п’ятниця, 3 лютий 2023, 11:45

У столиці Росії викликали поліцію в лікарню через те, що одна з пацієнток "ображала" президента Володимира Путіна, інформують Патріоти України. Як повідомляє російський Telegram-канал Baza, виклик в поліцію надійшов з медичного центру імені Бурназяна. ...

"Мені 71, але не поїду додому, поки цю нечисть не виженемо": Мінометник з позивним "Дід" шість років захищає Україну (відео)

п’ятниця, 3 лютий 2023, 11:02

Доброволець підрозділу "Санта" на псевдо "Дідусь" вже 6 років на війні. Все життя він працював інженером. Коли вийшов на пенсію, не захотів сидіти вдома. В 2016 році, вирішив їхати на війну. Що було далі, дивіться в інтерв'ю.