Хіти тижня. Українська поп-діва прилетіла в Дубаї заспівати з Кіркоровим на "день єдності" (фото)

Щорічно, з грудня 2004 року, в Росії 4 листопада відзначають День народної єдності, цей день вважається національним вихідним.

Відома українська співачка Оля Полякова прилетіла в Дубаї, щоб заспівати в спільному концерті з російським співаком Філіпом Кіркоровим, в день національного російського свята - Дня народної єдності. Кадри їх зустрічі з'явилися в Instagram stories Кіркорова, повідомляють Патріоти України.

"Яка символічна зустріч в Дубаї в День Народної єдності", - написав він, мабуть натякаючи на відносини України і Росії.

Зазначимо, що Кіркоров внесений в базу сайту "Миротворець" як людина, яка "свідомо порушила державний кордон України", а саме - відвідав окупований Крим в 2015 році.

Щорічно, з грудня 2004 року, в Росії 4 листопада відзначають День народної єдності, цей день вважається національним вихідним. Він був заснований в пам'ять про події 1612 року, коли народне ополчення під проводом Кузьми Мініна і Дмитра Пожарського звільнило Москву від польських інтервентів. Історично це свято пов'язане із закінченням Смутного часу в Росії в XVII столітті. Смутні часи - період з дня смерті в 1584 році царя Івана Грозного і до 1613 року, коли почав правити перший з династії Романових.

Вирішив врятуватись від мобілізації: У Росії гендиректор "Динамо" покинув клуб і втік із країни

вівторок, 27 вересень 2022, 23:43

Генеральний директор хокейного "Динамо" Микола Кошкін залишив московський клуб. Як повідомляє офіційний сайт команди, причиною стали "сімейні обставини", передають Патріоти України. У той же час "Р-Спорт" з посиланням на джерело, знайоме з ситуацією, с...

"Примите меры!": На могилі батьків Путіна залишили загадкову записку (фотофакти)

вівторок, 27 вересень 2022, 23:16

Невідомі активісти залишили на могилі батьків президента Росії Володимира Путіна у Санкт-Петербурзі записку. Фотографію послання опубліковано у телеграм-каналі Феміністського антивоєнного опору – організації, яка влаштовує протестні та мистецькі акції ...