Хіти тижня. Українські співачки їдуть на конкурс у Сочі розважати росіян

Дует ANNA MARIA запевняє, що конкурс є не російським, а міжнародним.

Дует ANNA MARIA. Фото: соцмережі.

Український дует ANNA MARIA представить Україну на вокальному конкурсі "Нова хвиля" в Росії, передають Патріоти України.

Після скандального інтерв'ю на телеканалі ATR, в якому дівчата не змогли відповісти, чий Крим, глядацька підтримка колективу згасла. У мережі активізувалися хейтери. Однак співачки вирішили не відмовлятися від конкурсів.

За словами дівчат, після нацвідбору їхні представники подали багато заявок на конкурси. Зрештою, у Москві вони пройшли відбір на "Нову хвилю", яка відбудеться 24-29 серпня в Сочі.

Дует запевнив, що конкурс є не російським, а міжнародним. Таке рішення вони ухвалили, згадавши пораду Андрія Данилка. "До критики ставимося дуже спокійно. Нещодавно спілкувалися з Андрієм Данилком на цю тему. Він сказав: "Якщо щоразу думати, хто що скаже, то можна так нічого і не зробити!" Він має рацію. Вдячні за його поради. Їдемо не на російський конкурс, а на міжнародний. Показувати красу української музики та голосу всім, хто готовий сприймати й слухати", – пояснив дует ANNA MARIA.

Що відомо про скандал із дуетом ANNA MARIA?

Відео:

Не лише ТЦК? Хто має право перевіряти військовий квиток під час воєнного стану в Україні

вівторок, 28 травень 2024, 6:30

Українці призовного віку повинні носити із собою військово-облікові документи. Працівники територіальних центрів комплектування можуть вимагати від військовозобов'язаних показати військовий квиток. Втім, таке право мають не лише вони. Про це повідомил...

Найбільший скарб, що забрало море. Стартувало нове дослідження іспанського галеону з вантажем на $20 млрд

вівторок, 28 травень 2024, 6:15

Колумбія розпочала дослідження затонулого іспанського галеона XVIII століття, який прозвали "Святий грааль кораблетрощ". Йдеться про загиблий в бою корабель з одним з найцінніших вантажів в історії людства. . Дорогоцінності іспанської корони Карибськи...