Про це в неділю, 15 березня, повідомляє в Twitter пресслужба Міністерства охорони здоров'я Польщі. Число заражених збільшилася до 103 осіб, що викликало масове повернення на Батьківщину українських заробітчан, передають Патріоти України з посиланням на Страну.
"Є десять нових випадків зараження коронавірусом. Три випадки стосуються Мазовецького воєводства (Варшава), один – Підкарпатського (Жешув), і по два випадки в Нижньосілезькому (Вроцлав), Лодзінському (Лодзь) і Люблінському (Люблін) воєводствах. У лікарні Любліна від коронавірусу помер 66-річний чоловік", – сказано в повідомленні.
У зв'язку з карантином у Польщі і стрімким поширенням хвороби українські заробітчани почали масово повертатися на Батьківщину.
У країні припиняють роботу цілі галузі економіки, особливо в сфері послуг, де традиційно працює багато трудових мігрантів з України. Багато фірм пішли на карантин або ж скоротили іноземних працівників.
Відзначається, що в Польщі працюють понад 2 млн громадян України. Багатьох карантин позбавив заробітку.
"Ця "корона" зламала всі мої плани і змушує повернутися додому – через карантин тимчасово закривають завод із пакування, на який я влаштувався в лютому, знайти нову роботу непросто", – розповів українець Ігор Білас.
У салонах краси і у приватних майстрів, якими працюють багато українців в Польщі, роботи теж сильно зменшилася. "Купа відмін, тому що закрили університети, люди поїхали. В салоні краси порожнеча, як ніколи. Майстри просто сидять", – розповіла перукарка з Познаня Анастасія Нестеренко, яка збирається повернутися в Україну, щоб заощадити на житлі.
Mamy 10 nowych przypadków zakażenia #koronawirus. Potwierdzone przypadki dotyczą 3 osób z woj. mazowieckiego (Warszawa), 1 z woj. podkarpackiego (Rzeszów), 2 z woj. dolnośląskiego (Wrocław), 2 z woj. łódzkiego (Łódź) i 2 z woj. lubelskiego (Lublin).
— Ministerstwo Zdrowia (@MZ_GOV_PL) March 14, 2020
У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...