Хіти тижня. Український екс-нардеп втік до Росії і отримав там громадянство РФ

За даними правоохоронців, Дмитро Святаш втік до Росії ще взимку цього року, через те, що його оголосили в розшук.

Колишній народний депутат України, власник корпорації «АІС» Дмитро Святаш перебрався в Росію, де вже отримав погодження на отримання російського громадянства. Про це повідомляє харківський сайт 057.ua, посилаючись на джерело в консульстві РФ в Харкові, передають Патріоти України.

Документи на громадянство також узгоджені його дружині і двом дітям. За інформацією видання, Святаш з сім'єю переїхав до Липецька на вулицю Гагаріна, 35-А.
За даними правоохоронців, екс-нардеп втік до Росії ще взимку цього року, через те, що його оголосили в розшук. Його дружина поїхала в РФ через Гоптівку в лютому цього року, а дітей відправили через Мінськ в кінці грудня. Від українського громадянства Святаші не відмовилися.
Нагадаємо, на початку жовтня 2019 року прокуратура Києва оголосила підозру Святашу в кримінальному провадженні щодо заволодіння 1,1 млрд гривень коштів «УкрСиббанку» на користь групи компаній «АІС» засновником якої він є. У листопаді 2019 року Святаша оголосили в розшук.

На Київщині 5 підлітків "запросили в гості" та зґвалтували малолітню дівчинку

субота, 20 квітень 2024, 18:15

У Київській області судили 5 підлітків через групове зґвалтування малолітньої дівчини. Серед підозрюваних - дорослий хлопець, студентка 1 курсу училища, яка має на утриманні дитину, учень 9 класу та дві учениці 8 і 9 класів. Про це йдеться у вироку Вас...

"Це сигнал, що надурили": Військовий-нардеп розніс позицію влади щодо демобілізації в Україні

субота, 20 квітень 2024, 17:30

Відсутність закону про демобілізацію демотивує українських військовослужбовців. Якщо влада встановить бодай якісь, але чіткі терміни для демобілізації, то це навпаки спрацює в плюс та додасть бойової наснаги Збройним силам України. Про це телеканалу "Е...