
Викладач одного з хмельницьких вишів, письменник Богдан Теленько заплатив близько 30 тисяч гривень за лікування від коронавірусу, поки перебував у стаціонарі. В інтерв'ю "Главкому" він заявив, що влада дурить українців, коли говорить про безкоштовне лікування, передають Патріоти України.
Теленько провів в стаціонарі Старокостянтинівської районної лікарні 26 днів, сім з яких – на кисневому концентраторі. Потрапив він туди наприкінці вересня.

Письменник вказав на помилки влади в боротьбі з пандемією. За його словами, замість того, щоб вести активну просвітницьку діяльність, вона набиває гулі через свій непрофесіоналізм і відсутність системного підходу до вирішення складної проблеми.
Апогеєм він назвав заяви чиновників Міністерства охорони здоров'я про те, що пацієнти не повинні оплачувати своє лікування на стаціонарі.
Теленько заявив, що це є брехнею і показав чеки з переліком препаратів, які йому прописували медики. За його словами, за приблизними підрахунками він витратив на лікування близько 30 тисяч гривень.
"Але я вдячний, що комп'ютерна томографія обійшлася в 750 гривень, а в 1200, як в хмельницьких лікарнях", – зазначив письменник з іронією. Теленька підкреслив, що владі слід бути чеснішою з людьми і тоді буде відповідна реакція.


24 червня Міністерство оборони України у межах трансформації Сил оборони запровадило новий базовий контракт для військовослужбовців на небойових посадах. Контракт передбачений для діловодів, бухгалтерів, майстрів, кухарів та інших фахівців на посадах, ...
Українці, які мають право на різні види пенсій, можуть самостійно обрати найвигідніший для себе варіант. Для переходу з одного виду пенсії на інший достатньо подати відповідну заяву до Пенсійного фонду України, передають Патріоти України з посиланням ...