
Штрафи в Україні після карантину для українських водіїв посиляться. Буде введена автоматична система порушень правил дорожнього руху, передають Патріоти України.
Спочатку камера зніматиме перевищення швидкості, після чого дані передаються на комп'ютер поліцейським, які перевіряють державний номер авто. Ці дії будуть працювати в алгоритмі автоматичної фіксації порушень ПДР.
Так, порушенням вважається перевищення допустимої швидкості на 20 км + 3 км, які заклали як похибку. Таким чином, в межах міста штраф отримають ті, хто перевищив швидкість у 73 км/год (якщо інше не визначено знаками), на трасах — 133 км/год і на магістралях — 153 км/год.
Після відеофіксації порушення правил і обробки даних у поліцейському Центрі, буде сформовано постанову про притягнення до адміністративної відповідальності. Його надсилатимуть поштою на адресу реєстрації власника авто. Якщо штраф водій сплатить протягом 10 днів після його оформлення, за це йому зроблять знижку в 50%.
Наприкінці тижня в Україну прийде хвиля сильної спеки, яка охопить більшість регіонів країни. Температура повітря місцями сягатиме +35…+37°С. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо, передають Патріоти України....
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...