Хіти тижня. "Українці - фашисти?": Канал Медведчука потрапив у гучний скандал через Росію

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення зафіксувала порушення в ході позапланової перевірки телеканалу NewsOne (ТОВ "Новини 24 години"), повідомляють Патріоти України.

Так, результати розглянуть на найближчих засіданнях Нацради. Перевірку виконали в зв'язку з наміром провести телеміст з російським телеканалом "Росія 1".

"Вона відбулася, нашу групу пустили на телеканал NewsOne, але акти не підписали. І зараз ми готуємо проєкт рішення про розгляд результатів цієї перевірки. Думаю, це відбудеться найближчими тижнями. Ми точно не будемо це питання затримувати – ми зацікавлені в тому, щоб оперативно розглянути", – сказав член Нацради з телерадіомовлення Сергій Костинский.

За його словами, якщо факти порушень – розпалювання ворожнечі – підтвердяться, то швидше за все будуть застосовані санкції.

На питання, чи виявила перевірка на телеканалі NewsOne такі факти, Костинский відповів ствердно. "Фактично так, і ці результати перевірки ми будемо розглядати на найближчих засіданнях", – додав член Нацради.

Він зазначив, що в ході перевірки були досліджені висловлювання в передачах, що анонсували телеміст з російським телеканалом "Росія 1", і ряд інших фактів.

"Телеміст – це був контекст... Ми досліджувати не телеміст, а передачі, які анонсували його, а також інші передачі, які ми моніторили до цього: наприклад, там, де українців називали фашистами", – сказав Костинский.

Хіти тижня. Щось пішло не так: Водій вирішив "ефектно" прокотитися на авто по льоду і ... (відео)

неділя, 24 січень 2021, 1:00

Після маневрів на авто на льоду чоловік потрапив в халепу. У Києві водій-лихач вирішив прокататися на льоду, але його машина провалилася у водойму. Про це повідомляє ресурс dtp.kiev.ua в Telegram-каналі, передають Патріоти України. Після маневрів на ав...

З архіву ПУ. "Главная ошибка Майдана: не дочистили, когда можно было. Слишком наивными все еще были", - Арестович

неділя, 24 січень 2021, 0:35

Серед недочищених виявився і колишній "кат Майдану", а нині заступник голови ОПУ Олег Татаров, котрому автор цього посту через рік після публікації гаряче тисне руку при зустрічах на Банковій. "Политические задачи Путина, Зеленского и Авакова, Медведчу...