Хіти тижня. Україну також зачепило: З'явилася карта ймовірного розльоту нуклідів після ядерного вибуху на Росії

В Організації договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань (ДВЗЯВ) показали модель ймовірного розльоту з атмосферними фронтами радіонуклідів після вибуху невідомої ракети на полігоні під Сєверодвінськом.

Анімоване зображення, що показує поширення шлейфа відповідно до тимчасових відміток, виклав в Twitter глава Організації ДВЗЯВ Лассіна Зербо, передають Патріоти України.

Він уточнив, що це модель можливого поширення "гіпотетичних частинок від інциденту з Буревісником 8 серпня".

Раніше Зербо заявив, що дві станції відстеження ядерних вибухів неподалік від Сєверодвінська пішли в оффлайн через два дні після інциденту на полігоні поблизу села Ненокса.

ДВЗЯВ був прийнятий 50-ю сесією Генеральної Асамблеї ООН і відкритий для підписання 24 вересня 1996 року. Договір підписали 183 країни. Не підписали Індія, Пакистан і КНДР.

В очікуванні "китайської навали": Лікарі зруйнували головні міфи про грип

вівторок, 28 січень 2020, 5:45

Грип вважається однією з найбільш "міфологізованих" хвороб. Грип в Україні вже забрав життя 11 людей в епідемсезоні 2019-2020, а за тиждень з 13 по 19 січня захворіло 140 тисяч українців, більш ніж половина яких - діти. У прес-службі МОЗ розвіяли сім н...

Хіти тижня. Ніколи не робіть цього! ТОП-15 заборон для водіїв, які має знати кожен

вівторок, 28 січень 2020, 4:00

Як би не було сумно, велика частина ДТП відбувається через нерозсудливу поведінку водіїв. Найчастіше згубну дію мають звички, від яких автомобілістам складно утриматися. Вони відволікають водія від дороги і, як наслідок, можуть стати причиною аварії. В...