Хіти тижня. Умисне вбивство? - З'явилися перші результати судмедекспертизи у справі смерті матері з дітьми на Херсонщині

10 липня з'явилися перші результати експертизи тіл молодої жінки і її дітей з Херсона, які загинули за нез'ясованих поки обставин в орендованій квартирі по вулиці Мангубінській курортного Скадовська.

Розтин, який провели експерти обласного бюро судово-медичної експертизи, підтвердив: ніяких травм або поранень, які могли бути смертельними, члени сім'ї не отримали, передають Патріоти України з посиланням на місцеві ЗМІ.

У обох дітей, правда, виявили садна в області носо-губних складок. Вони відносяться до категорії легких тілесних ушкоджень, і прямого відношення до загибелі хлопчиків семи і дев'яти років не мають. Однак такі садна можуть утворитися, якщо дітям щось примусово вводили в дихальну систему через інгалятор, долаючи їх опір.
Судмедексперти не виключають, що діти і мати були отруєні. Але токсикологічне дослідження на предмет наявності в їх організмах отрути, і визначення його виду - досить складна процедура, вона може зайняти від двох-трьох тижнів до місяця.
Роботу фахівців СМЕ не полегшує і той факт, що в квартирі, де загинула мати і її діти, не виявили жодних ємностей з-під хімічних речовин або ліків, які можуть використовуватися при самогубстві. І якщо версія про отруєння підтвердиться, то у слідства виникне важливе питання: куди поділася така ємність, і не міг це речовий доказ хтось винести за межі квартири.

Якщо це так, то справа скидається вже не на суїцид матері, яка забрала з собою в могилу дітей, а на умисне вбивство всіх трьох.

Платити треба за лайку на вулиці та вдома: Українців почали штрафуюти за матюки

субота, 20 квітень 2024, 10:47

В Україні щоденно суди виписують десятки протоколів зі штрафами за матюки в публічних місцях. Розмір штрафів становить до 85 грн, передають Патріоти України. Якщо ж, наприклад, використати нецензурну лайку стосовно членів родини навіть вдома, це також...

Кілька дивом вцілілих по селах тварин дають надію: В Україні взялися відновлювати породу коней, котрою їздили давньоруські князі та запорозькі козаки

субота, 20 квітень 2024, 9:40

В Україні взялися відновлювати втрачену древню популяцію аборигенних поліських коней. Їх вважали вимерлими, але в селах у людей вдалося ще знайти кількох. Як відновлюють кінну породу, притаманну винятково для Полісся – у сюжеті кореспондентки ТСН Вален...