Хіти тижня. Унікальну 20-гривневу купюру продають за 10 000 гривень: У чому секрет банкноти

В Україні на аукціоні продають 20-гривневу купюру 2018 року випуску за 10 000 гривень ($370). Особливість банкноти полягає в тому, що вона має унікальний номер, зазначають Патріоти України.

Купюра 6-річної давності збережена абсолютно в новому стані. Слідів користування на ній не помічено. На звороті купюри надруковано зображення будівлі Оперного театру, а праворуч від центрального елемента на задньому плані розміщено зображення скульптури, що символізує "Славу".

На передній стороні банкноти - портрет Івана Франка та напис "Двадцять гривень" темно-коричневого кольору та негативне зображення цифрового позначення номіналу "20". Дизайн лицьової сторони банкноти доповнюють інші елементи, виконані багатобарвною печаткою.Номер цієї 20-гривневої купюри абсолютно унікальний, оскільки містить шість нулів - 0000100. Ця купюра була введена в обіг 25 вересня 2018 року.

Продавець просить за цінні гроші із унікальним номером 10 000 гривень. Цю банкноту можна подарувати якомусь колекціонерові, і вже через 10-20 років купюра ще більше злетить у ціні і її можна буде вигідно перепродати.

Лікарі боролися за життя 10 годин: Що відомо про стан розстріляного росіянами співробітника ЗАЕС

вівторок, 24 травень 2022, 21:36

Співробітник Запорізької атомної електростанції Сергій Швець, якого 23 травня у квартирі розстріляли російські військові, перебуває у вкрай важкому стані. У нього діагностовано множинні проникливі поранення. Про це повідомив законно обраний міський гол...

"Підрозділи Байдена": Українці започаткували новий рух (відео)

вівторок, 24 травень 2022, 20:40

У мережі з’явилася відеопародія на відомі "загони Путіна". У них російські пенсіонери несуть нісенітниці про Росію та "світові" заговори. Український же варіант – цілком патріотичний продукт. Патріоти України пропонують вашій увазі перший відеоролик ак...