Хіти тижня. Унікальну 20-гривневу купюру продають за 10 000 гривень: У чому секрет банкноти

В Україні на аукціоні продають 20-гривневу купюру 2018 року випуску за 10 000 гривень ($370). Особливість банкноти полягає в тому, що вона має унікальний номер, зазначають Патріоти України.

Купюра 6-річної давності збережена абсолютно в новому стані. Слідів користування на ній не помічено. На звороті купюри надруковано зображення будівлі Оперного театру, а праворуч від центрального елемента на задньому плані розміщено зображення скульптури, що символізує "Славу".

На передній стороні банкноти - портрет Івана Франка та напис "Двадцять гривень" темно-коричневого кольору та негативне зображення цифрового позначення номіналу "20". Дизайн лицьової сторони банкноти доповнюють інші елементи, виконані багатобарвною печаткою.Номер цієї 20-гривневої купюри абсолютно унікальний, оскільки містить шість нулів - 0000100. Ця купюра була введена в обіг 25 вересня 2018 року.

Продавець просить за цінні гроші із унікальним номером 10 000 гривень. Цю банкноту можна подарувати якомусь колекціонерові, і вже через 10-20 років купюра ще більше злетить у ціні і її можна буде вигідно перепродати.

Так починалась цивілізація: Де знаходиться найстаріша будівля світу, найстарішого мегаполісу віком в десять тисячоліть (фото)

вівторок, 30 травень 2023, 4:20

Протомісто проіснувало близька двох тисячоліть, і в кращі часи налічувало до 8 000 мешканців. При тому, що на більшій частині Євразії тих часів в поселеннях жило як правило по 100–150 осіб. Розписані стіни, одомашнені тварини, дивовижні статуетки та ін...

"Цього вже не можна уникнути": Авторитетний турецький учений прогнозує скору загибель Чорного моря

вівторок, 30 травень 2023, 2:40

Один із найвідоміших турецьких геологів доктор Осман Бекташ заявив, що глобальне потепління призведе до вимирання багатьох видів у Чорному морі. Цього вже не можна уникнути, переконаний він. . Чорне море складається з трьох шарів: нижній шар, що місти...