
У Києво-Печерській лаврі, що знаходиться під контролем Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП), коронавірусом заразилися всі священники. Про це повідомив голова інформаційно-просвітницького управління УПЦ МП митрополит Климент, передають Патріоти України.
Також захворіли ченці, викладачі та студенти Київської духовної академії, яка знаходиться на території лаври, - усього близько 150-200 осіб. За словами митрополита Климента, зараз уже більшість кліриків йдуть на поправку. Померли від коронавірусу троє осіб, додав він. Нагадаємо, 13 квітня стало відомо, що Києво-Печерська Лавра закривається на карантин.
Матеріал американського журналіста Крейга Сауерса про старовинний український напій контабас здобув перемогу на престижній премії James Beard Awards. Цей текст отримав нагороду в категорії The Journalism Awards, передають Патріоти України з посиланням ...
Крихітні кристали, що містяться в метеориті, розповіли про приховану епоху в історії руйнівних зіткнень у Сонячній системі. Частинки дуже малі, їх неможливо розгледіти без мікроскопа, але вчені під керівництвом планетолога Керолін Кроу з Університету К...