Хіти тижня. УПЦ МП довелось зізнатися: У Києво-Печерській лаврі всі священники заразилися коронавірусом

Також на COVID-19 захворіли ченці, викладачі та студенти Київської духовної академії.

У Києво-Печерській лаврі, що знаходиться під контролем Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП), коронавірусом заразилися всі священники. Про це повідомив голова інформаційно-просвітницького управління УПЦ МП митрополит Климент, передають Патріоти України.

Також захворіли ченці, викладачі та студенти Київської духовної академії, яка знаходиться на території лаври, - усього близько 150-200 осіб. За словами митрополита Климента, зараз уже більшість кліриків йдуть на поправку. Померли від коронавірусу троє осіб, додав він. Нагадаємо, 13 квітня стало відомо, що Києво-Печерська Лавра закривається на карантин.

СБУ затримала агента фсб, який коригував удари рф по Одесі

середа, 24 червень 2026, 10:41

Контррозвідка Служби безпеки затримала агента фсб на Одещині. Ним виявився завербований ворогом колишній військовослужбовець ЗСУ, який у 2005 році звільнився зі служби та оселився у портовому місті. Після початку повномасштабної війни зловмисник вийшов...

На Львівщині затримала 24-річного водія, який вчинив смертельну ДТП та причетний до вбивства матері

середа, 24 червень 2026, 10:27

На Львівщині затримала 24-річного водія, який вчинив смертельну ДТП та причетний до вбивства матері. Подія сталася сьогодні, 24 червня, близько 07:10 на вулиці Глинській у місті Пустомити. Попередньо встановлено, що екіпаж патрульних поліцейських вияви...