
У Києво-Печерській лаврі, що знаходиться під контролем Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП), коронавірусом заразилися всі священники. Про це повідомив голова інформаційно-просвітницького управління УПЦ МП митрополит Климент, передають Патріоти України.
Також захворіли ченці, викладачі та студенти Київської духовної академії, яка знаходиться на території лаври, - усього близько 150-200 осіб. За словами митрополита Климента, зараз уже більшість кліриків йдуть на поправку. Померли від коронавірусу троє осіб, додав він. Нагадаємо, 13 квітня стало відомо, що Києво-Печерська Лавра закривається на карантин.
У Польщі затримали чоловіка, який принижував українку через її національність: називав її "більшовицькою хвойдою", "шматою" та посилав назад в Україну. Потерпіла працює касиркою в одному з магазинів мережі Żabka. Чоловік зайшов до нього і погрожував жі...
У Росії можуть суттєво обмежити працевлаштування іноземців у сфері охорони здоров'я. Депутати пропонують скоротити перелік медичних професій, до яких матимуть доступ трудові мігранти, передають Патріоти України. За словами голови Держдуми РФ В'ячеслава...