Хіти тижня. УПЦ МП керується з Москви: Завдяки карантину отримано нові докази (фото)

Оголошення у церкві на Волині відрізняється від російського тільки мовою написання.

Користувачі соцмережі оприлюднили фотографії оголошень про богослужіння під час карантину з храму УПЦ МП на Волині та з церкви Росії. Як зазначають із сарказмом у пості, «нічого спільного», передають Патріоти України.

На фотографіях тексти оголошень повністю збігаються, відрізняється лише мова: оголошення з Волині написане українською, з Росії - відповідно російською.

Як повідомлялося, у вересні 2018 року патріарх Кирило визнав: ніякої УПЦ МП немає, є відділення РПЦ. Нагадаємо, патріарх Кирило визнав коронавірус божою милістю і шляхом до бога. Кирило затвердив тексти нових молитов, створених у зв’язку із загрозою поширення коронавірусної інфекції. При цьому в них не згадується безпосередньо коронавірус. Раніше Московська церква в Україні наказала усім монастирям бити у дзвони, аби зупинити коронавірус.

Хіти тижня. Українським водіям готують "сюрприз" з техоглядом: Що треба знати

субота, 6 червень 2020, 1:00

На розгляд Верховної Ради винесуть новий законопроект про повернення раніше скасованого в Україні обов'язкового техогляду для всіх легкових автомобілів. Про це заявив міністр Владислав Криклій, передають Патріоти України. За підсумками зустрічі з посло...

Хіти тижня. "Скважины есть, а воды в них нет. Водохранилищу в Алуштинском регионе пришел зверек… пушной… очень пушной", - Кримський бандерівець (фото)

субота, 6 червень 2020, 0:35

"По стопам Гитлера: российские оккупанты провели четыре обыска у "Свидетелей Иеговы" в Керчи, в результате чего задержали, по меньшей мере, одного верующего, в отношении которого возбуждено уголовное дело по "экстремистской" статье", - пише у своєму бл...