Хіти тижня. Усе через Ла Нінья: Вчені попередили про велике похолодання у 2021-му році

Наступний рік може бути холодніше, ніж поточний. Про це попередив член-кореспондент Російської Академії наук (РАН) Ігор Мохов, передають Патріоти України із посиланням на росЗМІ.

За його словами, 2020-й почався в фазі Ель Ніньо. Це коливання температури поверхневого шару води в екваторіальній частині Тихого океану, що надає помітного впливу на клімат. А закінчиться рік в фазі Ла Нінья - це більш холодний аналог Ель Ніньо. Тобто, уточнив Мохов, 2021-й рік може бути холодніше, ніж цей.
Також, за словами вченого, в роки, подібні нинішньому, відбувається більша кількість екстремальних погодних подій - в порівнянні з роками, коли Ель Ніньо і Ла Нінья знаходяться в нейтральних фазах. Нагадаємо, цей рік побив кілька температурних рекордів. Так, минулий вересень став найтеплішим за всю 130-річну історію метеорологічних спостережень.

"Волосся стало дибки": Втікач-Азаров видав новий перл про українські школи

вівторок, 24 листопад 2020, 14:47

Колишній прем'єр-міністр України і втікач Микола Азаров продовжує видавати нові дивні висловлювання, передають Патріоти України. На цей раз в ефірі телеканалу NewsOne колишній чиновник розповів про те, що нібито в Україні військових ЗСУ і дітей у школа...

Врятує там, де люди не пройдуть: У Туреччині створили робота для евакуації поранених солдатів з поля бою (відео)

вівторок, 24 листопад 2020, 14:34

У Туреччині з багатоцільової наземної платформи з дистанційним управлінням BOĞAÇ зробили робота, який здатний евакуювати поранених солдатів з поля бою. Про це повідомляють на сайті Elektroland Defence, передають Патріоти України. За допомогою нової без...