З архіву ПУ. "Утонула в дер*ме": Мережу підірвало фото елітного відпочику російської топ-чиновниці

Російська чиновниця опублікувала у мережі Instagram селфі з відпочинку в азербайджанському санаторії, де вона приймала шоколадні ванни, і її звільнили, передають Патріоти України 17 вересня 2019 року.

Коли губернатор Ульяновської області Сергій Морозов побачив в мережі фото свого радника по IT-сфері 55-річної Світлани Опенишевої,то доручив провести перевірку. Згодом голова регіону доручив звільнити чиновницю.

"Будь-яку нескромність будемо знешкоджувати. Багатолюдей може собі дозволити поїхати за кордон. Але коли я подивився на ці дивацтва пані Опенишевої, то прийняв рішення провести службову перевірку. Потрібно жити більш скромно. Коли говоримо про відкритість, це не означає показувати спідню білизну, а значить реагувати на проблеми. Я багатьом підписую дозвіл на відпустку за кордоном, але не можна так хизуватися своїм достатком. Моє рішення - провести службову перевірку і звільнити Опенишеву ", - заявив Морозов.

Під фото Опенишева залишила напис: "Багато шоколаду не буває". На даний момент пост видалили. Крім того, у мережі неймовірно бурхливо відреагували на пост чиновниці.

Користувачі висміяли процедури чиновниці та використали непристойні порівняння.

Рада Церков висловилась проти нового муралу зі "Святою Джавеліною" в Києві

середа, 25 травень 2022, 21:47

Українська рада церков обурена назвою та зображенням майбутнього муралу в Києві. Релігійні діячі звернулись до президента України Володимира Зеленського та мера Києва Віталія Кличка з відповідною заявою, передають Патріоти України. Вони закликають з по...

"Тиждень тому ще ходила у шубі": Слава Камінська розповіла про життя з дітьми та мамою в Нідерландах

середа, 25 травень 2022, 21:00

В ефірі програми Ранок з Україною співачка зізналася, як змінилося її життя за кордоном, передають Патріоти України. Ексучасниця гурту НЕАНГЕЛИ, співачка Слава Камінська на початку війни виїхала з дітьми до Нідерландського селища Нордвейк, бо в Амстерд...