Співачка Адель, чиє схуднення досі викликає у людей захоплення, показалася в мережі в яскравому купальнику з кольорами ямайського прапора. Свій пост вона присвятила Ноттінг-Хілльскому карнавалу в Лондоні, але замість захоплення посипалися образи, передають Патріоти України.
Карнавал, задуманий для об'єднання місцевої багатонаціональної громади та боротьби з расовими конфліктами, проводиться в районі Ноттінг-Хілл з 1966 року. Активна позиція Адель припала до душі її шанувальникам та навіть вихідцям з Ямайки. А от до волосся виконавиці, заплетеного в африканському стилі, з'явилися питання.
Примітно, що в цього року Ноттінг-Хілльскій карнавал через зрозумілі причини проходить в онлайн-режимі - його учасники з різних куточків світу публікують свої фотографії в тематичних нарядах. Відповідно, тематика карнавалу підказує нам, чому Адель обрала саме такий образ.
Але деяких користувачів збентежило волосся співачки - воно зібране в маленькі пучки та нагадує традиційні зачіски народів банту, що здалося людям "некоректним" у поєднанні із загальним образом Адель. За їх словами, носіям однієї культури не завжди можна використовувати елементи іншої. А запозичення традиційних стилів для розваги може бути образливим.
Під постом почалися дискусії. І якщо одні фоловери погодилися з озвученими зауваженнями, то інші навпаки заступилися за Адель. На їхню думку, в даному випадку запозичення елементів культури було цілком виправданим.
"Іноді афроамериканці починають обурюватися просто на порожньому місці, - зазначив у Twitter користувач з ніком Tunde. - Немає нічого поганого в тому, що Адель наділу верх від купальника з прапором Ямайки і зробила африканські вузлики банту на голові. Африканцям все подобається. Жителям Ямайки все подобається. Чому тоді обурюються афроамериканці?"
Національний банк України в оновленому макропрогнозі допускає підвищення мінімальної зарплати вже наступного року. Таке припущення містить базовий сценарій, передають Патріоти України з посиланням на "Інфляційний звіт" Національного банку України (кві...
Археологи знайшли скелет римського гладіатора, який став першим речовим доказом бою між людиною і великою дикою кішкою. Як пише Independent, скелет чоловіка, який помер у віці від 26 до 35 років, має сліди укусів на тазу від великої кішки, яка могла бу...