Хіти тижня. "В якому клубі чи ресторані вона втомилася від війни?": Мережу розгнівала заява української телеведучої (відео)

Втомлена від війни журналістка телеканалу Медведчука вважає, що українці захищати свою землю не готові.

У мережі розгорівся скандал через висловлювання журналістки телеканалу ZIK про втому від військових дій на Донбасі. Відповідне відео зі скандальним твердженням представниці масмедіа опублікував директор Інституту стратегічної політики Юрій Кочевенко, передають Патріоти України.

"Втомлена від війни журналістка ZIK вважає, що українці захищати свою землю не готові, та взагалі легко мені з мирного Києва патякать про війну ... Довелося дещо прояснити, можливо трохи різкувато", - написав він.

За його словами, його позиція з даного питання незмінна. "Не вести себе як ніби програли війну. Не намагатися догодити ворогові. Не пробачити, а вимагати. Бути готовими захищати Україну до останнього. Вірити в свій народ!" - додав він.

У мережі одразу ж стали коментувати інцидент.

Штраф може подвоїтися: Що чекає на українців, які так і не оновили дані в ТЦК

субота, 20 липень 2024, 22:58

До 16 липня всі військовозобов'язані громадяни України мали оновити свої дані у територіальних центрах комплектування. Тим, хто проігнорував вимогу закону, загрожує адміністративна відповідальність, передають Патріоти України. Неоновлення даних розгляд...

Усіх на фронт? Чи можуть осіб з судимістю мобілізувати за новим законом - пояснення

субота, 20 липень 2024, 22:15

18 травня 2024 року законної сили набув закон № 10449, який кардинально змінює правила військового обліку та підстави для зняття або виключення з військового обліку, передають Патріоти України. В тому числі змінюються умови мобілізації для осіб, які ра...