Хіти тижня. В яких умовах вчиться донька "бідної" Ані Лорак (фото)

Скільки Ані Лорак платить за навчання дочки в російській школі.

1 вересня українські знаменитості провели дітей до школи, поділилися в соцмережах яскравими фотографіями першого дзвінка та своїми спогадами про навчання, повідомляють Патріоти України. Не сильно відрізнявся ранок середи і для співачки Ані Лорак, яка відправила доньку Софію вже в 4-й клас. Що правда, в Росії, адже саме там артистка живе і працює останні кілька років.

На особистій сторінці в Instagram Лорак поділилася кількома кадрами зі шкільного класу та привітала підписників з Днем знань. На фото зі співачкою позує і Софія в уніформі Павлівської гімназії - елітна школа знаходиться в Підмосков'ї, в 40 км від російської столиці.

Фото: Instagram / @anilorak

Павловська гімназія - цілий освітній центр, розташований на території з площею 10 Га. У ньому є дитячий сад, початкова, основна й старша школи, центр творчості, спортивний комплекс і багато іншого. Раніше в уніформі гімназії також помічали дітей шоумена Олександра Ревви (Артура Пирожкова), співачки Слави, а також дочка Світлани Лободи.

Навчальний рік в гімназії триває 10 місяців і, згідно з інформацією на офіційному сайті, обходиться батькам в 1 475 000 рублів (трохи більше 560 тисяч гривень). Але це тільки в тому випадку, якщо дитина навчається в школі вже більше року, перший рік навчання коштує дорожче - 1 680 000 рублів (понад 620 тисяч гривень).

Павлівська гімназіяФото: Google Maps

Павлівська гімназіяФото: Google Maps

На сайті Павлівської гімназії також зазначається, що у вартість програми включені навчальні матеріали, комплект шкільної форми, освітні екскурсії, профільні предмети та консультації.

У вишиванці кольору неба: Кондитер Ліза Глінська з "МастерШеф" вийшла заміж (фото)

субота, 21 травень 2022, 13:14

Попри війну, українці продовжують створювати сім'ї. 20 травня вийшла заміж Ліза Глінська, переможниця шоу "МастерШеф-2". Обранцем кондитера став Максим Большаков, з яким вона заручилася майже рік тому, повідомляють Патріоти України. Закохані зареєструв...

Війна в Україні - це "не її проблема"?: Моніка Беллуччі одягнула сукню від російського бренду (фото)

субота, 21 травень 2022, 12:59

Відома італійська акторка та модель Моніка Беллуччі знялася для обкладинки глянцю Madame Figaro. Після нещодавнього відпочинку її доньки Деви Кассель з росіянами, знаменитість одягнула для обладинки видання сукню від російського бренду, повідомляють Па...