Хіти тижня. В Індії дівчинку з хоботом замість носа визнали втіленням на землі бога благополуччя і мудрості Ганеші (фото, відео)

Шестирічна дівчинка Лакшмі народилася з деформацією. Замість носа у неї на обличчі знаходиться довгастий хобот.

ФотоГанеша - бог благополуччя та мудрості в індуїзмі

Дівчинку з Індії, яка народилася з хоботом замість носа, визнали втіленням божества на землі. Про це повідомляє британське видання Daily Star, передають Патріоти України.

Шестирічна дівчинка Лакшмі народилася з деформацією. Замість носа у неї на обличчі знаходився довгастий хобот.

Фото: ASIA PRESS

Фото: hindustantimes


Фото: wishesh

За інформацією журналістів, після народження зовнішність дівчинки спочатку злякала людей, проте пізніше вони визнали її втіленням на землі бога благополуччя і мудрості Ганеші, який має обличчя слона.

Уточнюється, що зараз під час релігійних свят дівчинці дарують гроші і подарунки, а натомість просять у неї благословення.

В кінцевому підсумку Лакшмі зробили операцію з видалення хобота і тепер замість нього на її обличчі знаходиться два носа. Медики рекомендують батькам дівчинки почекати, поки вона виросте, а вже потім робити пластичні операції, які допоможуть виправити зовнішність.

"Какую страну проср*ли!": Заборонені фото з СРСР, на яких зображена жорстка правда "найкращої країни світу"

субота, 23 жовтень 2021, 23:35

У мережі з'явилася чергова партвя фотографії, зроблені в радянські часи, які можуть відбити бажання поностальгувати про дешеву ковбасу, високі зарплати і горезвісну стабільність. На кадрах видно жорстку правду побуту, робочих буднів і скудного відпочин...

Діти гралися у дворі: У Росії в валізі знайшли розчленоване тіло дівчини (фото, відео)

субота, 23 жовтень 2021, 23:15

У російському місті Орськ Оренбурзької області діти у дворі знайшли валізу, усередині якого виявилося розчленоване тіло дівчини. Про це повідомляє Оrsk.ru, передають Патріоти України. . Так, діти грали у дворі, коли побачили чемодан з розчленованим ті...