
Російські окупанти на Донбасі на початку березня посилили свої позиції безліччю важкого озброєння, серед якого – десятки танків, гаубиць, реактивних систем залпового вогню, мінометів та інших засобів ураження. Це підтверджує звіт СММ ОБСЄ від 11 березня, повідомляється на сторінці штабу Операції Об'єднаних сил у Facebook, передають Патріоти України
Зокрема, 7 березня БПЛА далекого радіусу дії на території колишнього аеропорту біля населеного пункту Переможне (19 км на південь від Луганська) зафіксував:
А на території об'єкта біля населеного пункту Хрустальний (колишній Красний Луч, 56 км на північний захід від Луганська) зафіксовано 20 буксируваних гаубиць (2А65 "Мста- Б", 152 мм – одна одиниця, невстановленого типу – 19 одиниць).
Також 6 березня міні-БПЛА СММ ОБСЄ на полігоні біля населеного пункту Тернове (57 км на схід від Донецька) зафіксував скупчення танків (T-72 – 17 одиниць, T-64 – 18 одиниць). Зазначене озброєння було розміщене по лініях відведення, але за межами виділених місць зберігання.
В цілому з початку Операції Об'єднаних сил (30 квітня 2018 року) СММ ОБСЄ зафіксувала понад 2,5 тисячі фактів розміщення збройними формуваннями РФ коштів вогневого ураження з порушенням ліній відведення і виявила близько 5000 одиниць озброєння, розміщених з порушенням ліній відведення, а також більше 14 000 одиниць озброєння, розміщених по лініях відведення, але за межами виділених місць зберігання.
Кабінет Міністрів України розпочав масштабне оновлення системи бронювання військовозобов’язаних. 30 травня уряд ухвалив постанову, яка до 1 вересня 2026 року має повністю змінити підходи до бронювання для бізнесу та працівників. Підприємствам надали пе...
24 червня Міністерство оборони України у межах трансформації Сил оборони запровадило новий базовий контракт для військовослужбовців на небойових посадах. Контракт передбачений для діловодів, бухгалтерів, майстрів, кухарів та інших фахівців на посадах, ...