Хіти тижня. "В этот ужас больше не вернусь": Зірка російської естради 90-х зробила гучну заяву

Наталі Ветлицькій зараз 53 роки, і, як зізналася артистка, в Іспанії вона знайшла спокій і тишу.

Наталя Ветлицька. Фото: соцмережі.

Співачка Наталя Ветлицька в буквальному сенсі гриміла в 90-х, її пісні займали перші рядки топових чартів. Артистка багато гастролювала і була "на розрив" у журналістів. Однак в кінці 90-х співачка вирішила кардинально змінити життя і виїхала разом з маленькою дочкою за кордон. Про її долю нічого не було відомо довгі роки. Коли через деякий час Ветлицька відвідала РФ, вона твердо вирішила більше ніколи не повертатися в цю країну, передають Патріоти України.

Зараз співачка і її дочка живуть в Іспанії, де артистка купила будинок. З творчістю зірка покінчила, за чутками, вона займається реставрацією будівель і декором. Ветлицькою зараз 53 роки, і як зізналася нещодавно артистка, в Іспанії вона знайшла спокій і тишу. Те, чого не було в Росії.

Зараз співачка і її дочка живуть в Іспанії, де артистка купила будинок. З творчістю зірка покінчила, за чутками, вона займається реставрацією будівель і декором. Ветлицькій зараз 53 роки, і як зізналася нещодавно артистка, в Іспанії вона знайшла спокій і тишу. Те, чого не було в Росії.

"Перемены разительные, впечатление феерическое — назад в номенклатурное прошлое, только очень жирное, фривольное и невероятно дорогостоящее. В обычных районах и госучреждениях разруха и нищета, как и 30 лет назад, ничего не поменялось. И это в Москве, а не в какой-нибудь провинции", - написала співачка.


Резонанс тижня. У Києві у вбиральні ресторану знайшли мертву напівроздягнену дівчину (фото)

субота, 28 листопад 2020, 2:00

У Голосіївському районі Києва в одному з ресторанів знайшли мертву напівроздягнену дівчину, інформують Патріоти України. Як повідомляє видання "Вартові Еспресо" в Telegram, тіло знайшли в неділю, 22 листопада, у вбиральні ресторану, який розташований у...

Хіти тижня. "Філігранна робота!": Крадійка із Запоріжжя підкорює мережу (відео)

субота, 28 листопад 2020, 1:00

Жінка не просто вкрала і пішла, ні, вона постаралася. У Запоріжжі жінка зайшла в кав'ярню і вкрала антисептик і миючий засіб для підлог. Відео опублікувала в Facebook Яна Каррілло, передають Патріоти України.