Хіти тижня. "В этот ужас больше не вернусь": Зірка російської естради 90-х зробила гучну заяву

Наталі Ветлицькій зараз 53 роки, і, як зізналася артистка, в Іспанії вона знайшла спокій і тишу.

Наталя Ветлицька. Фото: соцмережі.

Співачка Наталя Ветлицька в буквальному сенсі гриміла в 90-х, її пісні займали перші рядки топових чартів. Артистка багато гастролювала і була "на розрив" у журналістів. Однак в кінці 90-х співачка вирішила кардинально змінити життя і виїхала разом з маленькою дочкою за кордон. Про її долю нічого не було відомо довгі роки. Коли через деякий час Ветлицька відвідала РФ, вона твердо вирішила більше ніколи не повертатися в цю країну, передають Патріоти України.

Зараз співачка і її дочка живуть в Іспанії, де артистка купила будинок. З творчістю зірка покінчила, за чутками, вона займається реставрацією будівель і декором. Ветлицькою зараз 53 роки, і як зізналася нещодавно артистка, в Іспанії вона знайшла спокій і тишу. Те, чого не було в Росії.

Зараз співачка і її дочка живуть в Іспанії, де артистка купила будинок. З творчістю зірка покінчила, за чутками, вона займається реставрацією будівель і декором. Ветлицькій зараз 53 роки, і як зізналася нещодавно артистка, в Іспанії вона знайшла спокій і тишу. Те, чого не було в Росії.

"Перемены разительные, впечатление феерическое — назад в номенклатурное прошлое, только очень жирное, фривольное и невероятно дорогостоящее. В обычных районах и госучреждениях разруха и нищета, как и 30 лет назад, ничего не поменялось. И это в Москве, а не в какой-нибудь провинции", - написала співачка.


НП на Львівщині: Нетверезий військовий-контрактник зарізав старшину

середа, 19 лютий 2020, 21:46

ДБР почало розслідування дій командування військової частини через те, що воно приховало факт злочину. У Львівській області в гуртожитку військової частини п'яний солдат-контрактник вдарив ножем в живіт колегу. Він помер через добу, не отримавши медичн...

Спільне патрулювання україно-російського кордону нашкодить Україні і не прискорить припинення війни

середа, 19 лютий 2020, 21:22

Україні треба наполягати на червоних лініях, спираючись на міжнародний досвід. Добре, ми погоджуємося на діяльність міжнародних адміністрацій під егідою ОБСЄ. Але під їх же охороною. На чому, власне, і наполягала Росія. Треба заганяти Росію в глухий кут,