Хіти тижня. "В этот ужас больше не вернусь": Зірка російської естради 90-х зробила гучну заяву

Наталі Ветлицькій зараз 53 роки, і, як зізналася артистка, в Іспанії вона знайшла спокій і тишу.

Наталя Ветлицька. Фото: соцмережі.

Співачка Наталя Ветлицька в буквальному сенсі гриміла в 90-х, її пісні займали перші рядки топових чартів. Артистка багато гастролювала і була "на розрив" у журналістів. Однак в кінці 90-х співачка вирішила кардинально змінити життя і виїхала разом з маленькою дочкою за кордон. Про її долю нічого не було відомо довгі роки. Коли через деякий час Ветлицька відвідала РФ, вона твердо вирішила більше ніколи не повертатися в цю країну, передають Патріоти України.

Зараз співачка і її дочка живуть в Іспанії, де артистка купила будинок. З творчістю зірка покінчила, за чутками, вона займається реставрацією будівель і декором. Ветлицькою зараз 53 роки, і як зізналася нещодавно артистка, в Іспанії вона знайшла спокій і тишу. Те, чого не було в Росії.

Зараз співачка і її дочка живуть в Іспанії, де артистка купила будинок. З творчістю зірка покінчила, за чутками, вона займається реставрацією будівель і декором. Ветлицькій зараз 53 роки, і як зізналася нещодавно артистка, в Іспанії вона знайшла спокій і тишу. Те, чого не було в Росії.

"Перемены разительные, впечатление феерическое — назад в номенклатурное прошлое, только очень жирное, фривольное и невероятно дорогостоящее. В обычных районах и госучреждениях разруха и нищета, как и 30 лет назад, ничего не поменялось. И это в Москве, а не в какой-нибудь провинции", - написала співачка.


Борт із пораненими захисниками України прилетів до Києва, потрібна допомога, - волонтер

четвер, 4 березень 2021, 21:36

Волонтерка Наталія Юсупова збирає допомогу для поранених захисників України, яких доставили в столичний госпіталь. Про це повідомила Наталія Юсупова у фейсбуці, зазначають Патріоти України. . "До Києва прилетів борт з пораненими воїнами. За кілька днів...

Вибір зробила свідомо: Ілона Гвоздьова розповіла, чому відмовилася виступати з Винником на "Танцях з зірками"

четвер, 4 березень 2021, 21:15

Продюсери проєкту хотіли поставити артиста в пару з Ілоною Гвоздьовою, однак тоді вона вирішила виступати з Володимиром Остапчуком. Хореографиня Ілона Гвоздьова кілька років підкорювала паркет "Танців з зірками" з найвідомішими чоловіками України. У 3 ...