Хіти тижня. В Україні почалася спецоперація "Пірати": Що відбувається

В Україні в понеділок, 8 квітня, стартувала спецоперація "Пірати", яка триватиме до кінця місяця, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу департаменту кіберполіції Нацполіції.

Так, її основним завданням є посилення уваги до протидії злочинам, які вчиняються у сфері порушень авторських прав правовласників.

"Ми повинні навчитися поважати інтелектуальну працю, адже на перший погляд, перегляд відеоплівки на піратському ресурсі не несе ніякої загрози для безпеки суспільства, але в той же час такі дії провокують зловмисників в обхід законодавства порушувати права інших громадян, чиєю власністю і є ці стрічки. Тому культура оплати авторського відео та аудіоконтенту онлайн повинна розвиватися в Україні", — зазначив глава кіберполіції Сергій Демедюк.

Він також додав, що пірати не зацікавлені в наданні громадянам безкоштовного доступу до перегляду відеотворів. Основною їхньою метою є отримання грошей за розміщення рекламних оголошень на піратських ресурсах. І такий заробіток може стартувати від 500 доларів на місяць із одного сайту.За даними Демедюка, в 2019 році кіберполіція припинила діяльність 100 піратських онлайн-кінотеатрів на території Львівської та Закарпатської областей, а також у Києві.

Загинув ще у квітні: Після деокупації під Ізюмом знайшли тіло ветерана АТО (фото)

четвер, 29 вересень 2022, 22:00

19 квітня під час бойових дій в Ізюмському районі Харківської області загинув солдат Володимир Вишняков із Дніпропетровської області. Йому було 35 років. Про це повідомив міський голова міста Кам'янське (Дніпропетровщина) Андрій Білоусов, передають Пат...

Ядерний шантаж путіна: росію попередили публічно і приватно про можливі наслідки

четвер, 29 вересень 2022, 21:42

Російський відомий своєю сталою тактикою так званого "підвищення ставок", тому не випадково наразі задіяна риторика щодо можливого використання ядерної зброї у разі неприйняття російських умов, а фактично шантажу. 21 вересня президент Володимир Путін п...