Хіти тижня. В Україні повернуть техогляд авто: До чого готуватися власникам

Чиновники прагнуть відновити обов'язковий техогляд для легкових авто вже наступного року, передають Патріоти України,

З 2020 року Українські державники хочуть відновити технічний огляд автомобільного транспорту, який був відмінений в 2011 році. Про це сказав міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Він повідомив про те, що в асоціації з ЄС таке положення начебто обов’язкове. Тож наступного року такий законопроект буде ухвалено, сподівається Криклій. Насправді ж в тексті Угоди про асоціацію з ЄС техогляд не згадується взагалі. Він регламентується Директивою 2014/45/ЄС яка є обов’язковою для виконання лише державами-членами ЄС.

Незважаючи на те, що про повноцінне членство України в ЄС поки що мова не йде, а за офіційними даними поліції кількість ДТП, що виникає через поганий технічний стан значно менше 1%, міністр Криклій вважає за доцільне відновити корупційну схему яка була відмінена в 2011 році.

“Для цього потрібно підготувати інфраструктурне середовище. Поступово буде впроваджено, починаючи з переобладнаних машин, тих, які вперше ввозять, вживанні автівки, ввезені із-за кордону автомобілі”, – зауважив він.

Криклій сподівається, що з корупцією в цій сфері дозволить боротися відеофіксація процедур техогляду. Раніше повідомлялося, до 1 січня 2022 року перевірка автомобілів на придатність до експлуатації буде проводитися тільки у випадку реєстрації або перереєстрації, зміни власника, зміни систем або їх складових, що впливають на безпеку дорожнього руху, або виїзду за кордон (до 1 січня 2022 року – добровільно, а з 1 січня 2022 року – в обов’язковому порядку).

Під час футбольного матчу гравець втратив свідомість, врізавшися у бетонну стіну (відео)

вівторок, 4 жовтень 2022, 1:10

Форвард "Хемі Лейпциг" Денис Йепель під час матчу регіональної ліги проти "Хемнітцера" трохи не розрахував свою швидкість. Удар вийшов настільки сильним, що футболіст вирушив у досить глибокий нокаут. На допомогу йому наспіли партнери по команді та мед...

З архіву ПУ. Народні прикмети: Чому четвертого жовтня треба поважати котів і обов'язково сумлінно працювати

понеділок, 3 жовтень 2022, 23:55

У цей день виконували обряди, які дозволяли сподіватися на родючий майбутній рік. У церкві 4 жовтня вшановується пам'ять Кіндрата - одного з 70 апостолів, який проповідував Слово Боже в I столітті на території Афін і носив сан єпископа, повідомляють Па...