Хіти тижня. В Україні розблокували заборонені російські сайти: Провайдери заявляють про дотримання законодавства

Кілька українських провайдерів одночасно відкрили доступ до заборонених російських ресурсів "ВКонтакте", "Яндекс" і ряду пропагандистських ЗМІ.

В Україні раптово відкрився доступ до таких заборонених російських ресурсів, як соціальна мережа "ВКонтакте" і пошуковий сервіс Yandex, передають Патріоти України.

Повідомляється, що як мінімум відразу три інтернет-провайдера - "Воля", Dream line і "Домонет" - відкрили доступ деяким користувачам до забороненої соціальної мережі "ВКонтакте".Крім того, у відкритому доступі з'явилися сайт пропагандистських ресурсів РІА "Новости", "ТАСС", "НТВ", а також "Русская весна".У своє виправдання в службі підтримки "Воля" і Dream line журналістам заявили, що виконують українське законодавство, а ситуація з блокуванням нібито не змінювалася. Також провайдери пообіцяли з'ясувати причину доступу інтернет-користувачів до раніше заборонених ресурсів.

Хіти тижня. "Бей, хохлов, спасай Россию": 20 років тому у Москві російській збірній добряче дісталося від українців за недоречний жарт (відео)

середа, 16 жовтень 2019, 20:30

​9 жовтня 1999 року на "Лужниках" грали історичний матч: Росія – Україна у відбірковому турнірі до Євро-2000. Виграла б тоді Росія, вона спокійно пройшла б у фінальну стадію чемпіонату континенту, який потім грали на полях Нідерландів і Бельгії. "Проти...

Хто ж відмовить чемпіону? Гравець збірної України покликав заміж дівчину іншого футболіста

середа, 16 жовтень 2019, 20:20

Журналістка Влада Щеглова пішла до майбутнього чоловіка від футболіста "Шахтаря" Андрія Борячука. з котрим порвала стосунки кілька місяців тому. Після тріумфального виступу в матчі з Португалією (2: 1), завдяки перемозі в якому збірна України гарантува...