
Спочатку говорили про те, що після медогляду Єфремова помістять в карантинну камеру СІЗО-5 "Водник" на півночі Москви, але пізніше плани змінилися і актор провів ніч з 8 по 9 вересня в камері з двома арештантами.
При цьому в карантинну камеру Єфремова не помістили, оскільки боялися, що він покінчить життя самогубством. Також стало відомо, що Єфремов отримав першу передачу в СІЗО. Акторові передали сигарети, чай і цукор.
За словами члена Громадської спостережної комісії Москви Марини Литвинович, Єфремов знаходиться в нормальних умовах, також у нього все в нормі зі здоров'ям, і він ні на що не скаржиться. Єфремов розповів, що цієї ночі він погано спав. При цьому він взагалі погано спить після ДТП. У СІЗО йому на ніч дали валер'янку, але вона не допомогла. На запитання про самопочуття актор відповів, що у нього немає хвороб, які б перешкоджали триманню під вартою. Артист також розповів, що йому непросто даються прогулянки в колонії.
"На дах сьомого поверху підніматися непросто. Але взагалі ходити корисно", - зазначив він. Нагадаємо, аварія в центрі Москви сталася 8 червня цього року. Михайло Єфремов перебував за кермом свого авто в стані сильного сп'яніння. Актор не впорався з керуванням, вилетів на зустрічну смугу і зіткнувся з невеликим фургоном. При цьому водія фургона відвезла до лікарні швидка допомога. У нього були важкі травми, і лікарі не змогли врятувати йому життя.
У той час як деяким українцям загрожує позбавлення пенсії по інвалідності, інші навпаки зможуть розраховувати на надбавку в 647 гривень щомісяця. Але для цього необхідно відповідати важливому критерію, передають Патріоти України. Як повідомляє видання ...
Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки може викликати військовозобов'язаного громадянина, що перебуває на обліку. Проте такий виклик має здійснюватись шляхом вручення повістки. Усний виклик до ТЦК просто по телефону не є законним. ...