Хіти тижня. "Вам дать калькулятор?": Українець поставив на місце пропагандиста Путіна у прямому ефірі

Український експерт Максим Ялі зганьбив російського пропагандиста Андрія Норкіна, який намагався його підколоти, але сам не зміг зробити елементарний підрахунок подумки, передають Патріоти України.

Це трапилося в ефірі програми "Місце зустрічі" на телеканалі НТВ, фрагментом якої Ялі поділився на своїй сторінці у Facebook. У студії велася розмова про нібито масштабні фінансові втрати українських фермерів через блокаду тимчасово анексованого Криму.

Посилаючись на дані ексміністра економіки України Віктора Суслова, Норкін запевняв, що збитки України через відмову постачати продукцію на захоплений росіянами півострів склали $600 мільйонів.

Однак Ялі назвав ці слова маніпуляцією, зазначивши, що Суслов сам визнав, що після окупації Криму фермери переорієнтувалися на інші ринки. Тому некоректно виводити суму в $600 млн, виходячи з даних 2014 року і множачи їх на п'ять. "Якщо $600 млн за п'ять років, то виходить $120 млн на рік втратили нібито фермери", – пояснив українець.

Однак Норкін вирішив присікатися до його слів і спробувати підколоти. "$600 млн за п'ять років – $120 млн? Навіть Буратіно рахував інакше!" – озвучив їдкий дотеп путінський пропагандист.

Українець зі свого боку присоромив росіянина за нездатність порахувати подумки і яскраво вгамував його. "Ну, давайте я вам розкладу по поличках. $600 млн ділимо на п'ять. Скільки буде? $120 млн. У вас інші дані? Ви ще рахуєте, я так розумію? Калькулятор вам дати на телефоні?" – підколов Ялі Норкіна.

Ведучий зрозумів, що зганьбився, і лише нервово відповів: "Ви думаєте, я не визнаю свої помилки, якщо я їх припускаюся?". Опублікований фрагмент, який підтверджує безграмотність і некомпетентність рупора Кремля, Ялі супроводив колючим коментарем на його адресу. "Той випадок, коли Норкін вирішив, як завжди, "пожартувати" у своєму стилі, але сам "сів у калюжу", – написав експерт.

"У девочки не было руки и ноги, а в черепе застрял кончик ножа": Уральський монстр. Що відомо про наймолодшого маніяка в СРСР і його криваві злочини

понеділок, 23 вересень 2019, 0:20

"В конце весны 1938 года в промышленном городе Свердловске начались нападения на детей. Первой стала 7-летняя девочка. Незнакомец ударил ее металлическим пестиком по голове и плечу, после чего попытался утащить в укромное место. Ребенка спасло то, что...

Загадкова Адрія: Під Європою виявили стародавній континент, який створив Карпати

понеділок, 23 вересень 2019, 0:05

За допомогою новітніх технологій учені довели, що сотні мільйонів років тому у Середземномор'ї існував величезний континент, про який раніше нічого не було відомо, передають Патріоти України. 240 мільйонів років тому усі наявні зараз континенти були об...