
У Києві водій-хам припаркував своє авто на дитячому майданчику і нагрубив жінці, образивши України. Про це користувачка Наталія Іздебска написала в Facebook.
"Сказала муфлону з фото, що дитмайданчик не є парковкою. А у відповідь: "Гаварі са мною на рускам". І що нас бандерівців всіх пора вже повідстрілювати, і що це не Україна, а Київська Русь. І он нє панімаєт на мовє і тд.", - пише жінка. За її словами, поліція не відповіла на дзвінок. Однак вона зробила фото хама і вирішила його "прославити" в соцмережі.
На території Чорнобильського заповідника неочікувано зазнімкували невловне здичавіле стадо корів, яке сформувалося 10 років тому. Тварини з'явилися з нещодавно народженим телям і ватажком, який відновився після страшної сутички з ведмедем. Знімками под...
Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...