Хіти тижня. "Вас, бандерівців, всіх вже пора повідстрілювати": Водій-хам визвірився до жінки, що зробила йому зауваження

У Києві водій-хам припаркував своє авто на дитячому майданчику і нагрубив жінці, образивши України. Про це користувачка Наталія Іздебска написала в Facebook.

"Сказала муфлону з фото, що дитмайданчик не є парковкою. А у відповідь: "Гаварі са мною на рускам". І що нас бандерівців всіх пора вже повідстрілювати, і що це не Україна, а Київська Русь. І он нє панімаєт на мовє і тд.", - пише жінка. За її словами, поліція не відповіла на дзвінок. Однак вона зробила фото хама і вирішила його "прославити" в соцмережі.

Розумні та хитрющі: У Чорнобильському заповіднику зафіксували знамените невловне стадо здичавілих корів

неділя, 28 червень 2026, 15:50

На території Чорнобильського заповідника неочікувано зазнімкували невловне здичавіле стадо корів, яке сформувалося 10 років тому. Тварини з'явилися з нещодавно народженим телям і ватажком, який відновився після страшної сутички з ведмедем. Знімками под...

Бійці МВС, ризикуючи життям, вилучили бойову частину російської ракети, що могла будь-якої миті підірвати житлову багатоповерхівку Києва

неділя, 28 червень 2026, 15:36

Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...