Хіти тижня. Вбили і зв'язали тіла: З'явилися фото і прізвища підозрюваних у жорстокому вбивстві двох дівчат у Києві

Стали відомі імена підозрюваних в жорстокому вбивстві двох дівчат, трупи яких знайшли зв'язаними в шафі. Про це повідомляє "Інформатор", передають Патріоти України.

Поліція оголосила в розшук чоловіка і жінку. Обидва підозрюваних покинули місця свого проживання. У розшук за скоєння особливо тяжкого злочину оголошені:

  • Ксьондзик Сергій Дмитрович 25.05.1985 року народження
  • Бершацька Єлизавета Василівна 28.08.2000 року народження

Виявилося, що підозрюваний Ксьондзик Сергій Дмитрович раніше був судимий за скоєння грабежу з насильством, яке не є небезпечним для життя і здоров'я потерпілих.

У день зникнення дівчат - 2 січня 2020 року - підозрюваний змінив номер в ФОП. Також в травні 2018 року Ксьондзик судився з дружиною з приводу розлучення. Його дружина звернулася до суду, оскільки він відмовляв їй в розлученні. Вона заявляла, що фактичні шлюбні відносини між ними припинилися, спільного господарства вони не ведуть. Позов жінки суд задовольнив.

На 6 лютого 2020 року в нього призначено засідання в Шевченківському районному суді міста Львова щодо позбавлення батьківських прав (номер справи: 466/159/19).

У підозрюваного також були борги по кредитній картці. 20 березня 2019 року Ковельський міськрайонний суд Волинської області задовольнив позов ПриватБанку і встановив стягнення з Ксьондзика заборгованості в розмірі 62233 грн, а також 1762 грн судових витрат.

У 2018 році він притягувався до адміністративної відповідальності за водіння в нетверезому вигляді.

З Facebook-сторінки другої підозрюваної - Бершацької Єлизавети Василівни - зрозуміло, що вона проживає в селі Липняжка (Кіровоградська область).

Коронавірус в Україні: МОЗ оприлюдив дані за останню добу, хотілось би краще

субота, 30 травень 2020, 10:06

За добу в Україні виявили 393 випадки коронавірусу. В Україні за минулу добу зафіксовано 393 випадки коронавірусу. Померло за добу 17 осіб, одужало – 377, повідомляють Патріоти України з посиланням на повідомлення МОЗ. . Найбільше нових хворих зафік...

"Рука Москви": "Forbes Україна" втрапив у гучний скандал через рейтинг найбагатших українців

субота, 30 травень 2020, 9:05

Українська редакція чомусь відмовилась від даних всесвітньої редакції Forbes, натомість передрукувала цифри російських колег. Журнал "Forbes Україна" склав рейтинг 100 найбагатших українців та потрапив через нього до скандалу. Список очолили Рінат Ахме...