Хіти тижня. Вчені приголомшили прогнозом: Коронавірус може заразити до 60% населення Землі

Коронавірус з Китаю може заразити до 60% населення Землі, якщо не зупинити його поширення. Про це пише британське видання The Guardian, передають Патріоти України.

Видання наводить думку одного з головних епідеміологів Гонконгу Габріеля Леунв, який відреагував на заяву Всесвітньої організації охорони здоров'я про "верхівку айсберга" в контексті ситуації з поширенням коронавірусу.

За словами Леунв, більшість експертів вважають, що кожен інфікований в середньому буде передавати коронавірус вірус приблизно 2,5 людям. Передбачається, що "рівень атаки" може досягти 60-80%. "60% населення світу - це страшна, велика цифра", - заявив Леун перед тим, як відправитися на зустріч експертів ВООЗ у Женеві.

Хіти тижня. Стала відома причина раптової смерті відомої української соціологині

понеділок, 6 квітень 2020, 11:00

Ірина Ериківна кожного дня чекала операції, проте її не могли провести через погані показники крові. «Як так вийшло, що Іра померла? За 10 днів до смерті вона прийшла, як завжди, активна, позитивна в кабінет до головлікаря і каже: «У мене нічого не бол...

Хіти тижня. Метастази Медведчука: "Зритель хочет слышать русский", - телеведуча, котра отримала премію "Журналіст року-2019", виступила проти квот для української мови (відео)

понеділок, 6 квітень 2020, 10:00

Ведуча телеканалу NewsOne Діана Панченко заявила, що глядачі краще дивляться контент російською мовою та розкритикувала квоти на українському ТБ для державної мови. Про це Панченко, яка отримала премію "Журналіст року-2019", сказала в інтерв'ю промоско...