Хіти тижня. Вчені приголомшили прогнозом: Коронавірус може заразити до 60% населення Землі

Коронавірус з Китаю може заразити до 60% населення Землі, якщо не зупинити його поширення. Про це пише британське видання The Guardian, передають Патріоти України.

Видання наводить думку одного з головних епідеміологів Гонконгу Габріеля Леунв, який відреагував на заяву Всесвітньої організації охорони здоров'я про "верхівку айсберга" в контексті ситуації з поширенням коронавірусу.

За словами Леунв, більшість експертів вважають, що кожен інфікований в середньому буде передавати коронавірус вірус приблизно 2,5 людям. Передбачається, що "рівень атаки" може досягти 60-80%. "60% населення світу - це страшна, велика цифра", - заявив Леун перед тим, як відправитися на зустріч експертів ВООЗ у Женеві.

"Красива і могутня жінка пішла після героїчної битви з хворобою": Померла зірка фільмів про Гаррі Поттера

п’ятниця, 16 квітень 2021, 21:28

У віці 52 років померла популярна британська актриса Хелен Маккрорі. Причиною смерті, як повідомляє видання Daily Express, став рак. Маккрорі була відома за роллю Нарциси Мелфой в фільмах про Гаррі Поттера. А також знімалася в картинах «Хранитель часу»...

Промоклими черевиками не обійшлося: У Росії чоловік дорогою додому потонув у калюжі з брудом на вулиці рідного Брянська

п’ятниця, 16 квітень 2021, 21:19

Чому небезпечну яму принаймні не огородили парканом, не знають ні "батькі міста", ні постраждалі, які, на щастя, до цього уникали непоправного. Трагедія сталася 7 квітня. Того вечора 49-річний Євген Шемет вийшов від друзів у напрямку до будинку і неспо...