Хіти тижня. Вчені приготували для людства ще одну сенсацію: Скільки людина повинна спати в залежності від віку

Думали, молодий організм може не спати хоч кілька днів поспіль, а старший вимагає міцного занурення в сон? Нічого подібного!

Вчені приготували для людства ще одну сенсацію. Вони з'ясували, що для кожного віку властива особлива кількість годин, за яку організм повністю відпочиває, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Їх висновок такий: новонароджені діти повинні спати близько 15 годин кожен день - так вони добре розвиваються і ростуть. Якщо ж відпочинку буде мало, може з'явитися синдром порушення активності і уваги.
Люди у віці від 26 до 64 повинні спати 7-9 годин на день. Менше - погано. Нестача сну може призвести до хвороб серця, підвищення артеріального тиску. До слова, зловживати сном експерти також не радять - всього повинно бути в міру.
Найбільше дивує висновок щодо людей, яким за 65. Здавалося, їм як нікому потрібно берегти себе і розслаблятися. Втім, вчені заявили - не більше 8 годин. Якщо більше, є ризик розвитку діабету або деменції.

"Він не жалів себе": Побратими розповіли про легендарного пілота, який загинув під час 100-го бойового вильоту

четвер, 11 серпень 2022, 22:14

Герой України загинув під час свого 100-го бойового вильоту. Про це повідомили у "Меморіалі пам’яті", передають Патріоти України. Уродженець Франківщини Олександр Кукурба мріяв стати військовим льотчиком ще під час навчання у Київському військовому ліц...

"У площині громадської думки - це просто бімба. Бо хороші руські миттєво покидали всі свої пасочки і почали скиглити й верещати": Журналістка - про ідею позбавити росіян віз

четвер, 11 серпень 2022, 12:29

Українська мистецтвознавиця, журналістка Зоя Звиняцківська відреагувала на ідею позбавити росіян віз, яку висловили президент Володимир Зеленський і високопоставлені українські чиновники, передають Патріоти України. Нагадаємо, раніше Зеленський заклика...