Хіти тижня. Вчені приготували для людства ще одну сенсацію: Скільки людина повинна спати в залежності від віку

Думали, молодий організм може не спати хоч кілька днів поспіль, а старший вимагає міцного занурення в сон? Нічого подібного!

Вчені приготували для людства ще одну сенсацію. Вони з'ясували, що для кожного віку властива особлива кількість годин, за яку організм повністю відпочиває, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Їх висновок такий: новонароджені діти повинні спати близько 15 годин кожен день - так вони добре розвиваються і ростуть. Якщо ж відпочинку буде мало, може з'явитися синдром порушення активності і уваги.
Люди у віці від 26 до 64 повинні спати 7-9 годин на день. Менше - погано. Нестача сну може призвести до хвороб серця, підвищення артеріального тиску. До слова, зловживати сном експерти також не радять - всього повинно бути в міру.
Найбільше дивує висновок щодо людей, яким за 65. Здавалося, їм як нікому потрібно берегти себе і розслаблятися. Втім, вчені заявили - не більше 8 годин. Якщо більше, є ризик розвитку діабету або деменції.

Мобілізований до армії актор Гарік Бірча, який зіграв "Вітальку", одружився і став батьком

понеділок, 4 березень 2024, 2:35

Український актор і військовий Гарік Бірча приголомшив прихильників новиною - він одружився і став батьком. Знаменитість не любить розповідати про своє особисте життя, проте зараз зробив виняток. . За лаштунками шоу "Ліга сміху. Волонтерський десант 3...

"Таких посад не дуже багато": У ТЦ дали пояснення щодо мобілізації обмежено придатних в Україні

понеділок, 4 березень 2024, 1:45

В Україні військовозобов'язані, яких військово-лікарська комісія визнала "обмежено придатними" до служби у воєнний стан, можуть бути мобілізовані. Однак служити вони можуть не скрізь, передають Патріоти України. Начальник Кременчуцького районного Терит...