Хіти тижня. Вчені виявили новий коронавірус в Азії, який проливає світло на появу COVID-19

Вчені з Інституту Пастера в Камбоджі знайшли новий вірус, який тісно пов'язаний SARS-CoV-2, що виявили у Китаї. Про це повідомляє The Mirror, передають Патріоти України.

Вірус був виявлений у двох підковоподібних кажанів. Дослідники вважають, що це один з перших відомих родичів SARS-CoV-2 за межами Китаю.

"SARS-CoV-2, ймовірно, не був абсолютно новим вірусом, який з'явився раптово. Віруси в цій групі існували до того, як ми дізналися про них в 2019 році", - сказала Трейсі Голдштейн, заступник директора Інституту здоров'я при Каліфорнійському університеті, яка працює з камбоджійською командою.

Мишей зловили в Камбоджі ще в 2010 році в рамках проекту з дослідження дикої природи в усьому світі на наявність вірусів. Вони зберігалися в морозилці. Поки залишається неясним, чи може цей новий вірус інфікувати клітини людини.

Кремлівська пропаганда захльобується від екстазу: Нова російська вакцина проти коронавірусу показала 100-відсоткову ефективність. Апробовано на 86 "кроликах"

вівторок, 19 січень 2021, 20:59

Ефективність вакцини складається з її імунологічної ефективності та профілактичної ефективності. За результатами 1-2-й фаз клінічних досліджень, імунологічна ефективність вакцини "ЕпіВакКорона" становить 100%", - заявили в прес-службі відомства. Зазнач...

Україна готується до приїзду роздратованого голови МЗС Угорщини: На Закарпатті скасовані рішення про функціонування регіональних мов - уповноважений із захисту державної мови

вівторок, 19 січень 2021, 20:22

На Закарпатті були скасовані всі рішення органів місцевої влади про регіональні мови. Про це уповноважений із захисту державної мови розповів на своїй сторінці в Facebook, зазначають Патріоти України. Зазначається, що омбудсмену надійшов відповідний ли...