Хіти тижня. Вчені з Харкова відкрили невідомих науці тварин (відео)

Харківські вчені поки не дали власної назви цієї тварини, але обіцяють, що вона буде патріотичною.

У Харківському національному університеті імені Каразіна заявили про відкриття раніше невідомих науці видів живих істот, серед яких - п'явка з Антарктиди і ракоподібні, що живуть на Харківщині.
Відео з презентації, яку провели харківські вчені, опубліковано на каналі "ObjectivTv" на відеохостингу YouTube.

Серед нових видів тварин, яких представили на презентації, була п'явка, яку раніше знаходили українські промислові риболовецькі експедиції біля узбережжя Антарктиди на виловленої риби. Харківські вчені поки не дали власної назви цієї тварини, але обіцяють, що воно буде патріотичним.

Крім того, в крижаних водах біля узбережжя Антарктиди була знайдена невідома паразитична ракоподібні, яке належить до так званим копеподи. Своєю формою тварина нагадує серце і має всі ознаки ракоподібних тварин.

Невідомі науці раки були зафіксовані також в Харківській області. Співробітник кафедри зоології та екології тварин ХНУ ім. В.Н. Каразіна Сергій Сидоровський під час експедиції виявив тварину, історія якої налічує кілька тисяч років.

"Вид можна зустріти з березня по кінець квітня в тимчасових водоймах, де є якась вища рослинність, якою він і харчується", - зауважив він.

Вченим знадобилося кілька років, щоб довести, що згадані види тварин раніше були невідомі науці.

Хіти тижня. Комаровський сказав, коли закінчиться карантин в Україні

вівторок, 7 квітень 2020, 4:00

Карантин в Україні можуть скасувати після 28 днів без нових випадків захворювання, проте велику роль зіграє те, як вчинять європейські країни. Таку заяву зробив відомий лікар Євген Комаровський в інтерв'ю Аллі Клименко. Відео з'явилося на його каналі в...

Хіти тижня. "Ми вже втомилися, але...": Медики Олександрівської лікарні в Києві, що борються з COVID-19, звернулися до українців

вівторок, 7 квітень 2020, 3:00

Лікарі закликали співгромадян не турбувати їх із найменошого приводу, але водночас і не намагатися затягувати зі зверненням, якщо справді захворіли. Так, Антоненко розповіла про людей, які приїжджають в інфекційний корпус і починають його штурмувати з ...