Хіти тижня. Вчені з Харкова відкрили невідомих науці тварин (відео)

Харківські вчені поки не дали власної назви цієї тварини, але обіцяють, що вона буде патріотичною.

У Харківському національному університеті імені Каразіна заявили про відкриття раніше невідомих науці видів живих істот, серед яких - п'явка з Антарктиди і ракоподібні, що живуть на Харківщині.
Відео з презентації, яку провели харківські вчені, опубліковано на каналі "ObjectivTv" на відеохостингу YouTube.

Серед нових видів тварин, яких представили на презентації, була п'явка, яку раніше знаходили українські промислові риболовецькі експедиції біля узбережжя Антарктиди на виловленої риби. Харківські вчені поки не дали власної назви цієї тварини, але обіцяють, що воно буде патріотичним.

Крім того, в крижаних водах біля узбережжя Антарктиди була знайдена невідома паразитична ракоподібні, яке належить до так званим копеподи. Своєю формою тварина нагадує серце і має всі ознаки ракоподібних тварин.

Невідомі науці раки були зафіксовані також в Харківській області. Співробітник кафедри зоології та екології тварин ХНУ ім. В.Н. Каразіна Сергій Сидоровський під час експедиції виявив тварину, історія якої налічує кілька тисяч років.

"Вид можна зустріти з березня по кінець квітня в тимчасових водоймах, де є якась вища рослинність, якою він і харчується", - зауважив він.

Вченим знадобилося кілька років, щоб довести, що згадані види тварин раніше були невідомі науці.

"Красива і могутня жінка пішла після героїчної битви з хворобою": Померла зірка фільмів про Гаррі Поттера

п’ятниця, 16 квітень 2021, 21:28

У віці 52 років померла популярна британська актриса Хелен Маккрорі. Причиною смерті, як повідомляє видання Daily Express, став рак. Маккрорі була відома за роллю Нарциси Мелфой в фільмах про Гаррі Поттера. А також знімалася в картинах «Хранитель часу»...

Промоклими черевиками не обійшлося: У Росії чоловік дорогою додому потонув у калюжі з брудом на вулиці рідного Брянська

п’ятниця, 16 квітень 2021, 21:19

Чому небезпечну яму принаймні не огородили парканом, не знають ні "батькі міста", ні постраждалі, які, на щастя, до цього уникали непоправного. Трагедія сталася 7 квітня. Того вечора 49-річний Євген Шемет вийшов від друзів у напрямку до будинку і неспо...