Згідно з їхнім дослідженням, рідина для полоскання рота може руйнувати оболонку вірусу, запобігаючи його розмноженню в роті і горлі. Тепер учені наполягають на більш ретельній перевірці цієї ідеї, щоб довести або спростувати цей засіб профілактики.
"В експериментах із пробірками й обмежених клінічних дослідженнях було доведено, що деякі рідини для полоскання рота містять достатньо відомих віруліцидних інгредієнтів, щоб ефективно впливати на ліпіди у схожих вірусах з оболонкою", – сказав провідний автор професор О'Доннелл з Університету Кардіффа.
Всесвітня організація охорони здоров'я вже відреагувала на результати дослідження та закликала людей не використовувати цю інформацію бездумно – мити рідиною руки і так далі. Крім того, вони зазначили, що поки немає жодних доказів ефективності цього методу.
Всупереч намаганням Міненерго переконати українців у тому, що установка двозонного лічильника допоможе зменшити плату за комуналку, не всі погоджуються з такою пропозицію, адже купувати лічильники доведеться зараз, а економія на платіжках може бути від...
Від 1 березня 2025 року в Україні почнуть перевіряти чинність декларацій із сімейними лікарями. Деякі українці мають верифікувати декларації, якщо інформація у медичній системі не збігається з державними реєстрами, передають Патріоти України.