Згідно з їхнім дослідженням, рідина для полоскання рота може руйнувати оболонку вірусу, запобігаючи його розмноженню в роті і горлі. Тепер учені наполягають на більш ретельній перевірці цієї ідеї, щоб довести або спростувати цей засіб профілактики.
"В експериментах із пробірками й обмежених клінічних дослідженнях було доведено, що деякі рідини для полоскання рота містять достатньо відомих віруліцидних інгредієнтів, щоб ефективно впливати на ліпіди у схожих вірусах з оболонкою", – сказав провідний автор професор О'Доннелл з Університету Кардіффа.
Всесвітня організація охорони здоров'я вже відреагувала на результати дослідження та закликала людей не використовувати цю інформацію бездумно – мити рідиною руки і так далі. Крім того, вони зазначили, що поки немає жодних доказів ефективності цього методу.
Прадавці записи та археологічні дослідження свідчать, що в період своєї найбільшої могутності, 2,7 - 2,3 тисячі років тому, скіфські царі контролювали ключові торговельні артерії, які з’єднували територію сучасної України з Близьким та Середнім Сходом ...
Ввечері 12 липня Харків накрила сильна злива з грозою, через негоду постраждали чотири людини, сильний вітер повалив багато дерев та кілька електроопор і пошкодив дахи будинків. Про постраждалих повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов, передают...