Хіти тижня. Вчені зробили несподіваний висновок: Рідина для полоскання рота може захистити від COVID-19

Зубні еліксири можуть руйнувати оболонку вірусу, запобігаючи його розмноженню в роті і горлі.

Рідина для полоскання рота потенційно може захистити від зараження COVID-19. До такого висновку прийшли вчені з Університету Кардіффа, передаютьПатріоти України із посиланням на DailyMail.

Згідно з їхнім дослідженням, рідина для полоскання рота може руйнувати оболонку вірусу, запобігаючи його розмноженню в роті і горлі. Тепер учені наполягають на більш ретельній перевірці цієї ідеї, щоб довести або спростувати цей засіб профілактики.

"В експериментах із пробірками й обмежених клінічних дослідженнях було доведено, що деякі рідини для полоскання рота містять достатньо відомих віруліцидних інгредієнтів, щоб ефективно впливати на ліпіди у схожих вірусах з оболонкою", – сказав провідний автор професор О'Доннелл з Університету Кардіффа.

Всесвітня організація охорони здоров'я вже відреагувала на результати дослідження та закликала людей не використовувати цю інформацію бездумно – мити рідиною руки і так далі. Крім того, вони зазначили, що поки немає жодних доказів ефективності цього методу.

Хіти тижня. Неможливо підпалити, підірвати або перевернути: Американці придбали для досліджень радянський "членовоз" (фото)

вівторок, 3 серпень 2021, 3:00

У 1990-х, відразу після розвалу СРСР американські автовиробники придбали старий радянський ЗІЛ на розбирання, щоб дізнатися радянську технологію бронювання. Про це пише 2drive.ru, передають Патріоти України. У США бронювання авто виконується за такою с...

З архіву ПУ. Зріст має значення: Лікарі розповіли, які чоловіки частіше заражаються коронавірусом

вівторок, 3 серпень 2021, 2:00

Вчені кажуть, що результати не обов'язково означають, що високі люди якось генетично більш уразливі для інфекції. Дані, отримані від двох тисяч осіб у Великобританії, показали, що чоловіки вище 180 сантиметрів хворіють коронавірусом в два рази частіше....