Хіти тижня. "Вдалося записати на камеру": Пілоти ВМС США розповіли, як зіткнулися із НЛО

П’ять пілотів ВМС США розповіли, що протягом одного року, починаючи з літа 2014-го і закінчуючи березнем 2015, нібито бачили НЛО на східному узбережжі країни. Про це пише газета The New York Times, повідомляють Патріоти України.

За інформацією видання, троє військових не захотіли розкривати свої імена, двоє – розкрили – це лейтенанти Райан Грейвз і Денні Аккойн.

Пілоти служать в ескадрильї ударних винищувачів VFA-11 (відомі під прізвиськом «Червоні різники»), яка базується у Вірджинії. За словами льотчиків, вони стали помічати НЛО після того, як на літаках міняли радари 1980-х років на сучасні. Як розповів один з пілотів, лейтенант Аккойн, він два рази стикався з НЛО. Перший раз після фіксації радара він спробував побачити його з допомогою вбудованої в шолом камери, але вона нічого не показала. Через кілька днів він взяв об’єкт на приціл в інфрачервоному спектрі, але знову не побачив його.

Деякі інциденти з НЛО вдалося записати на камеру. У першому ролику об’єкт зафіксували в січні 2015 рік у Флориді, а інший випадок стався кілька тижнів тому. На тлі звучать переговори пілотів, обговорювали, з чим вони зіткнулися. Швидкість НЛО досягала гіперзвукової, і в такому стані він знаходився в повітрі до 12 годин – на 11 годин більше, ніж припускали пілоти.

Один з льотчиків розповів про інцидент, який за його словами, стався в 2014 році. Пілот рухався в 30 метрах від іншого літака, коли між ними на великій швидкості промчав об’єкт. Пілот описав його як куля, всередині якого знаходився куб.

Пілоти подавали рапорти про побачене в Пентагон і Конгрес, але невідомо, чи отримали вони відповідь чи ні.

Офіційний представник ВМС США заявив NYT, що в деяких випадках (точну кількість не уточнюється) НЛО виявлялися безпілотники, але в інших випадках походження об’єктів не визначено через нестачу даних. Запису інцидентів відправляли фахівців Пентагону з програми «Розширеного розпізнавання повітряних загроз» для вивчення. Керівник проекту Луїс Елізондо назвав подію «вражаючою серією інцидентів». У 2017 році він пішов з посади, а Пентагон нібито закрив програму, але на ділі вона продовжує працювати «в інших формах».

Проте як заявив астрофізик Леон Голуб з Гарварду, позаземне походження НЛО – малоймовірно. За його словами, пояснень того, що сталося безліч: реальною причиною могли стати помилки в системі візуалізації літаків (тобто, як мінімум у п’яти винищувачів), атмосферні явища або неврологічна перевантаження пілотів в умовах високошвидкісного польоту.

У розмові з NYT ніхто з пілотів не висловив припущень про походження НЛО. У березні 2015 року ескадрилья вирушила в Перську затоку для бомбардувань територій ІГ в Іраку і Сирії. За словами пілотів, інциденти припинилися після того, як вони покинули США.

Поки на Печерську знімають оптимістичні "відосики": У лікарні Почаєва десятки медиків не змогли встояти перед коронавірусом - масок не вистачало, костюми шили самі

неділя, 5 квітень 2020, 12:08

Через три тижні від запровадження карантину влада все ще не спромоглася забезпечити медичний персонал навіть елементарними засобами захисту. Допомога спонсорів та громадських активістів не можуть закрити тотальний дефіцит. У місті Почаїв на Тернопільщи...

Хіти тижня. Діагноз по градуснику: Медики пояснили, про що розповість температура тіла

неділя, 5 квітень 2020, 12:00

Температура тіла - один з найважливіших показників стану організму. Про що говорять стрибки вгору і вниз? І чому нормальним лікарі вважають показник 36,6? Патріоти України пропонують до уваги пояснення медиків. Во-первых, под "нормальной" грамотный тер...