Хіти тижня. Ведуча на "1+1" Наталя Мосейчук показала фото своїх синів і розповіла, чим вони займаються

Наталія Мосейчук, хоча персона і публічна, та своє приватне життя не любить виставляти на загальний огляд. Однак Каті Осадчій вдалося викликати її на відвертість про дітей.

47-річна Наталія Мосейчук вже 12 років щаслива в шлюбі з другим чоловіком Іллею. Вони виховують двох синів – старшого 21-річного Антона від першого шлюбу Наталії (батька вона не хоче називати) і 8-річного Матвія, інформують Патріоти України.

Як мама вона дуже пишається своїми хлопчиками. Антон навчався у Відні, а в минулому році виграв грант на навчання в Університеті Кельна (Німеччина).

Коли на початку цього року хлопець приїхав додому провідати батьків, грянув карантин і йому довелося залишитися вдома.

Зараз Богдан навчається в КНЕУ, дистанційно в Кельнському університеті, а ще знайшов собі роботу економістом-аудитором.

Молодший Матвій вчиться в третьому класі і, за словами мами, розповідає їй тільки про хороші оцінки. Але Наталя підозрює, що вони бувають різні і тому вже передчуває, що їй скаже вчителька.

А ось повне відео інтерв’ю для Каті Осадчої:

Рудий кіт - справжній охоронець: Злодій спробував пограбувати будинок, але його чекала невдача (відео)

четвер, 22 жовтень 2020, 20:18

Виявилося, щоб захистити апартаменти не завжди знадобляться послуги сторожового пса.​. На ролику, зафіксованому камерою відеоспостереження, видно, як антигерой крадеться на зігнутих ногах до вхідних дверей. Але Марк не залишився непоміченим - через скл...

Хіти тижня. Оце так поворот Головнокомандувач ЗСУ одружився з новою головою Чернігівської ОДА (фото)

четвер, 22 жовтень 2020, 18:30

Головнокомандувач ЗСУ, 53-річний генерал-полковник Руслан Хомчак одружився. Як повідомили джерела "Обозревателя", його дружиною стала новопризначена голова Чернігівської облдержадміністрації 29-річна Анна Коваленко, передають Патріоти України. За слова...