Хіти тижня. Ведуча на "1+1" Наталя Мосейчук показала фото своїх синів і розповіла, чим вони займаються

Наталія Мосейчук, хоча персона і публічна, та своє приватне життя не любить виставляти на загальний огляд. Однак Каті Осадчій вдалося викликати її на відвертість про дітей.

47-річна Наталія Мосейчук вже 12 років щаслива в шлюбі з другим чоловіком Іллею. Вони виховують двох синів – старшого 21-річного Антона від першого шлюбу Наталії (батька вона не хоче називати) і 8-річного Матвія, інформують Патріоти України.

Як мама вона дуже пишається своїми хлопчиками. Антон навчався у Відні, а в минулому році виграв грант на навчання в Університеті Кельна (Німеччина).

Коли на початку цього року хлопець приїхав додому провідати батьків, грянув карантин і йому довелося залишитися вдома.

Зараз Богдан навчається в КНЕУ, дистанційно в Кельнському університеті, а ще знайшов собі роботу економістом-аудитором.

Молодший Матвій вчиться в третьому класі і, за словами мами, розповідає їй тільки про хороші оцінки. Але Наталя підозрює, що вони бувають різні і тому вже передчуває, що їй скаже вчителька.

А ось повне відео інтерв’ю для Каті Осадчої:

Сусіди чули жіночі крики про допомогу: Російський ексміністр убив дружину і намагався зарізати себе

четвер, 23 вересень 2021, 21:44

Колишнього міністра сільського господарства російської республіки Тува Юрія Тит-оолу запідозрили у вбивстві дружини, після якого він намагався скоїти самогубство. Про це повідомляє "Лента.ру" із посиланням на джерело в російських правоохоронних органах...

"Вже втомився казати "ні", але...": Олексій Горбунов розповів, на яких умовах повернеться на зйомки в Росію

четвер, 23 вересень 2021, 20:45

Український актор Олексій Горбунов поспілкувався з журналістами видання "Собеседник" і згадав про свої найкращі ролі в Росії. Коли журналісти запитали, коли він планує повернутися в Москву, Горбунов чесно заявив, що чекає налагодження відносин між краї...